[sam_zone id=1]

Paramparça’da 2 sürpriz ayrılık!

Paramparça’nın kadrosundaki oyuncular, diziye ölerek veda ediyor. Son olarak Hümeyra’nın ayrıldığı projeden, Ahu Yağtu ve Barış Falay da aynı kaderi paylaşarak ayrılacak. Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış...

151
151

Paramparça’nın kadrosundaki oyuncular, diziye ölerek veda ediyor. Son olarak Hümeyra’nın ayrıldığı projeden, Ahu Yağtu ve Barış Falay da aynı kaderi paylaşarak ayrılacak.

Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan, Barış Falay ve Mine Tugay’ın paylaştıkları, ‘Paramparça’ya senaryo gereği ölen kadınlar damgasını vuruyor. Nurgül Yeşilçay, Şükran Ovalı, Pınar Erincin ve Hümeyra’nın diziden ölerek ayrılmasının ardından, listeye iki isim daha ekleniyor.

Bugüne kadar kimler öldü?

Selma karakterine hayat veren Sinem Öztürk ve Candan’ı oynayan Ahu Yağtu, önümüzdeki bölümlerde aynı şekilde projeye veda edecek.

Önümüzdeki hafta ekrana gelecek 89’uncu bölümde Ahu Yağtu, dizide öldürdüğü mafya babasının oğlunun intikamı sonucu projeden ayrılacak.

Barış Falay da veda ediyor

Sezon sonunda final yapması planlanan projede, Harun karakterini canlandıran Barış Falay’ın da 3-4 bölüm sonra öleceği iddia edildi.

Yurt dışına en çok satılan Türk dizilerinden biri olan ‘Paramparça’da, Dilara’yı oynayan Ebru Özkan ise aynı sebepten diziden ayrılacak.

Paramparça’nın konusu

Kavuşmaları kadar ayrılmaları da imkansız… Büyük, paramparça bir aşk hikayesi… Ayrı dünyalara ait olan iki insan, ne kavuşmaları ne de ayrılmaları mümkün… İki kaza ile yoları hiçbir zaman ayrılmayacak şekilde kesişen 6 kişi… Bambaşka hayallere ve hayatlara yürürken yolları birleşecek ve sonsuza kadar ayrılmaz bağlarla birbirine bağlanacaklar… Çok zor ekonomik şartlarda 14 yaşındaki kızını yetiştirmeye çalışan Gülseren, görümcesi ile yaşamaktadır. Yaşadıkları küçük dünyayı zorlayacak hevesleri olan 14 yaşındaki kızıyla baş etmeye çalışırken hayatı bir anda tepetaklak olur. Genç kadın, kendisini yıllar önce terk eden kocasıyla boşanma işlemlerini yürütürken, yağmurlu bir günde, travmatik bir olay sonucunda Cihan ile karşılaşır. Cihan, evli ve iki çocuk sahibi bir adamdır. İyi bir baba, cesur bir işadamı, mutsuz bir erkektir. 15 yıl arayla gelen iki kaza ile, iki kadın bir erkek ve üç çocuğun hayatı ve kaderleri hiç beklemedikleri, üstüne üstlük aşılması mümkün olmayan bir şekilde sonsuza kadar birbirlerine bağlanacaktır. Ortadaki soru cevapsız, çözüm imkansızdır.

In this article