Özgü Namal çocukları için bakın ne yaptı!

Ekranların sevilen yüzü Özgü Namal’ın çocuklarına daha fazla zaman ayırabilmek için kariyerine ara vermişti. Bu dönemde ise kazanabileceği paradan da feragat eden Özgün Namal’ın bir serveti teptiği ortaya...

2
2

Ekranların sevilen yüzü Özgü Namal’ın çocuklarına daha fazla zaman ayırabilmek için kariyerine ara vermişti. Bu dönemde ise kazanabileceği paradan da feragat eden Özgün Namal’ın bir serveti teptiği ortaya çıktı.

Sinema filmlerinden 500 bin TL kazanıyordu

Oyuncu Özgü Namal (38) 2014’te yoga eğitmeni ve nefes terapisti Serdar Oral ile aşk yaşamaya başlamıştı.2015’te oğulları Nefes, Aralık 2016’da kızları Elem Su dünyaya gelmişti.3 yıldır ekrandan uzak olan Özgü Namal bu süre içinde 7 dizi, 4 sinema filmi teklifini reddetti. Özgü Namal en son oynadığı diziden bölüm başına 45 bin TL alıyordu. Sinema filmlerinden de 500 bin TL kazanıyordu.

Özgü Namal kimdir?

28 Aralık 1978’de Üsküdar’da doğdu. Selanik[3] kökenli olan annesi Akile Namal emekli bir devlet memuru, Makedonya kökenli babası Kubilay Namal ise emekli bir tüccardır.

1997 yılında profesyonel olarak Masal Gerçek Tiyatrosu’nda çocuk oyunlarıyla tiyatro oyunculuğuna başlamıştır. Üsküdar Cumhuriyet Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olan Namal, daha önce Kadıköy Halk Eğitim Merkezi ve Müjdat Gezen Tiyatrosu’nda da oyunculuk eğitimi almıştır. Sinema ve tiyatro en büyük tutkusuyken, fotoğrafçılık da hobileri arasında yer almaktadır.

Kurtlar Vadisi Dizisinde yarattığı Polat Alemdarın sevgilisi Elif Eylül karakteriyle geniş kitleye tanınmıştır..

2005’te rol aldığı Kiralık Oyun adlı tiyatro oyunundaki performansıyla Afife Tiyatro Ödülleri’nde yardımcı rolde yılın en başarılı müzikal ya da komedi kadın oyuncusu ödülünü elde etti.

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin 2014-2015 sezonuna jüri olarak katılmıştır.

In this article