[sam_zone id=1]

Özge Uzun’dan veda mesajı

Ünlü sunucu Özge Uzun, kına gecesinin ardından sosyal medyadan bir mesaj yayınlayarak İstanbul’a veda ettiğini takipçilerine duyurdu. Uzun, kına gecesinde bol bol eğlendi Özge Uzun, iki yıl önce...

55
55

Ünlü sunucu Özge Uzun, kına gecesinin ardından sosyal medyadan bir mesaj yayınlayarak İstanbul’a veda ettiğini takipçilerine duyurdu.

Uzun, kına gecesinde bol bol eğlendi

Özge Uzun, iki yıl önce ayrıldığı eşi Volkan Üst’ün canlı yayında evlenme teklifini kabul etmişti. Bu teklif karşısında şok olan ünlü sunucu, teklifi kabul ederek hem hayranlarını hem de yakın çevresini sevindirmişti. Teklifin kabul edilmesinin ardından ünlü çift önceki akşam kına gecesi düzenlediler. İki çocuğunun babası Üst’le yeniden bir araya gelen Uzun, arkdaşlarıyla birlikte kına gecesinde bol bol eğlenerek, geçmişe bir sünger çekti.

Volkan Bey’in yanına taşınmayı planlayan ünlü sunucu Uzun, İstanbul’dan ayrılışıyla ilgili sosyal medya hesabından bir mesaj yayınlayarak, hayranlarına veda etti.

Uzun’dan duygusal mesaj

Paylaşımında oldukça duygusal ifadeler kullanan ünlü isim, “İşte gidiyorum. Tam 20 yıl önce binbir hayalle geldiğim şehre veda ediyorum. Yaşadım, nefes aldım, nefessiz kaldım, acıdım, kahkaha attım, ağladım. Kaybettim, çok kazandım. İncindim ama incittim de. Terk edildim, terk ettim! Arkamda, yanımda iyi yürekler biriktirdim. Mucizelerim iki kanadım. Yeni bir hayata uçuyorum” sözlerine yer verdi.

Sosyal medya duygusal mesaja yanıtsız kalmadı

Uzun’un İstanbul’dan ayrılacak olmasına derinden üzüldüklerini belirten hayranlar, çiftin mutlu olacakları düşüncesinin bu kötü düşünceyi telafi edeceğini belirttiler. İstanbul’dan kopulamayacağını ve tekrar geri dönüleceğini de belirten hayranlar Uzun için iyi dileklerde bulunarak, mutlu olması için gerekeni yapmasını önerdiler.

In this article