Özge Gürel ve Serkan Cayoğlu’nun keyfi yerinde

Yıldızlar Şahidim dizisinde rol alan Özge Gürel, önceki gün kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Serkan Çayoğlu ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. İklinin evlilik haazırlığı yaptığı söylentiler arasında. Dizide...

2
2

Yıldızlar Şahidim dizisinde rol alan Özge Gürel, önceki gün kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Serkan Çayoğlu ile Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. İklinin evlilik haazırlığı yaptığı söylentiler arasında.

Dizide aşk yaşamaya başladılar

Özge Gürel ve Serkan Cayoğlu 2014’te Kiraz Mevsimi’nde oynarken aşk yaşamaya başlamış, 2015’te ayrılmıştı. Geçen Kasım’da barışan çift önceki gün akşam saatlerinde AVM’de kısa bir tur attı.

Daha sonra sinema katına geçerek, ‘Lion’ filmini seyrettiler.

Akşam yemeği yediler

Aşıklar, filmin ardından bir mekana geçerek, burada romantik bir akşam yemeği yediler. Özge Gürel ve Serkan Cayoğlu’nun evlilik hazırlıkları yaptığı konuşuluyor.

Aşk dolu dizgin devam ediyor

Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu kısa süreli bir ayrılık yaşamışlardı. Ama ayrılığın ardından aşklarına dolu dizgin devam ettiler. Artık birlikte fotoğraf bile paylaşıyorlar.

Şubat ayında Özge Gürel’in doğum günü partisinde samimi pozlar veren aşıklar hayranlarını sevindirdi. Doğum günü partisine oyuncu Berk Cankat, menajer Meltem Aras, yönetmen Mustafa Uğur Yağcıoğlu, oyuncu Fatma Toptaş ve sosyal medya fenomeni Bunick10harf’in yanı sıra çok sayıda ünlü ve ikilinin aileleri de katıldı. Sabaha kadar süren eğlencenin görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

In this article