[sam_zone id=1]

Özge Borak yoğun bakımdaki anneannesi için dua istedi

Oyuncu Özge Borak annesi için sosyal medya hesabından paylaştığı notla kendisini takip edenlerden ve sevenlerinden dua istedi. Özge Borak annesi için paylaşımda bulundu Güldür Güldür adlı programın kadrosundan...

76
76

Oyuncu Özge Borak annesi için sosyal medya hesabından paylaştığı notla kendisini takip edenlerden ve sevenlerinden dua istedi.

Özge Borak annesi için paylaşımda bulundu

Güldür Güldür adlı programın kadrosundan ayrılarak farklı projeler için hazırlanan ünlü oyuncu Özge Borak, bilindiği gibi ailesine çok düşkün bir isim. Sosyal medyada ailesi ve sevdikleriyle bol bol paylaşım yapan ünlü isim bu sefer annesiyle ilgili bir paylaşımda bulundu.

Borak’ın annesi üç gündür yoğun bakımda

Ünlü oyuncu Borak, annesinin üç gündür yoğun bakımda olduğunu belirterek, kendisin takip eden hayranlarından dua istedi.

İşte Borak’ın o paylaşımı:

“Annemin Facebook’taki yazısını gören (Benim Facebook hesabım olmadığı için bilemiyorum), bizim arayıp haber verdiğimiz veya bir şekilde haberi olup da arayan, gelen, mesaj gönderen, alakadar olan herkese çok teşekkür ederiz. Güç buluyoruz sayenizde. Bu mesajı da “Neden haber vermedin?” diyecek olanlar için buradan yazmak istedim. İnsanlara aynı anda ulaşabileceğim tek yer şu an burası. Anneannem 3 gündür yoğun bakımda, bizim de gidip, gelip kapıda beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey yok. Dualarınıza ihtiyacımız var.”

ozge-borak-annesi

Hayranlardan destek geldi

İçinde bulunduğu projelerle adından sıkça söz ettiren ve hemen hemen tüm ülkenin sevgisini ve beğenisini kazanan ünlü oyuncu Borak’ın bu paylaşımı sonrasında takipçileri Borak’ı yorum ve beğeni yağmuruna tuttular.

Borak’ın hayranları, ünlü oyuncunun annesinin sağlığına bir an önce kavuşması için iyi dileklerde bulunarak, oyuncuya destek oldular.

In this article