[sam_zone id=1]

Olivia Wilde’ın kızı oldu

‘Tron Efsanesi’, ‘House’, ‘Drinking Buddies’ gibi film ve dizileri ile ünlü olan 32 yaşındaki oyuncu Olivia Wilde, ikinci bebeğini dünyaya getirdi. Tron Efsanesi’, ‘House’, ‘Drinking Buddies’ gibi film...

65
65

‘Tron Efsanesi’, ‘House’, ‘Drinking Buddies’ gibi film ve dizileri ile ünlü olan 32 yaşındaki oyuncu Olivia Wilde, ikinci bebeğini dünyaya getirdi.

Tron Efsanesi’, ‘House’, ‘Drinking Buddies’ gibi film ve dizileri ile ünlü olan 32 yaşındaki oyuncu Olivia Wilde, ikinci bebeğini dünyaya getirdi. Perşembe günü doğum yapan aktris, kızına Daisy Josephine Sudeikis adını verdi.

8090814

Sosyal medyadan duyurdu

‘Patrondan Kurtulma Sanatı’ (Horrible Bosses) serisiyle tanınan 41 yaşındaki aktör Jason Sudeikis’le 2013’ten beri birlikte olan Olivia Wilde, kızının fotoğrafını paylaştı ve altına ‘Mahalle elden gitti. Daisy Josephine Sudeikis. Dünya Kız Günü’nde tıpkı bir patron gibi doğdu’ yazdı.

Wilde ve Sudeikis çiftinin iki yaşında Otis Alexander adında bir oğlu da var.

Son olarak HBO’nun ‘Vinyl’ dizisinde oynayan Wilde’ın yeni filmi ‘Black Dog, Red Dog’ 2017’de yayınlanacak. Wilde filmin başrolünü James Franco ile paylaşıyor.

In this article