Demet Akalın: Okan’a stres atsın diye adam tuttum

Okan Kurt kavga olayı ile ilgili ünlü şarkıcı Demet Akalın, açıklama yaptı. Olayı doğrulayan Akalın, muhabirlerin merak ettiği soruları cevapladı. Ünlü şarkıcı Demet Akalın, bir alışveriş merkezinde gazeteciler...

3
3

Okan Kurt kavga olayı ile ilgili ünlü şarkıcı Demet Akalın, açıklama yaptı. Olayı doğrulayan Akalın, muhabirlerin merak ettiği soruları cevapladı.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, bir alışveriş merkezinde gazeteciler tarafından görüntülendi. Ünlü ismi görüntüleyen gazeteciler, Akalın’a merak ettikleri soruları sordular.

“Okan Kurt kavga etti” iddiası vardı

Demet Akalın’ın geçen hafta Uludağ’da verdiği konser sırasında eşi Okan Kurt’un kavga ettiği konuşuluyordu. Bir alışveriş merkezinde Akalın’ı gören gazeteciler, ünlü şarkıcı Akalın’a olay ile ilgili sorular sordular. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, olayı doğruladı. Star gazetesinin haberine göre Akalın, olayı “Ben sahnedeydim, fark edemedim. Özür dileyip barışmışlar. Stres atsın diye Okan’ın yanına adam bile tuttum. Aslında benim de suçum var; eşimi hiçbir yere göndermiyorum” sözleriyle açıkladı.

Akalın, sigaraya karşı harekete geçti

Ünlü şarkıcı Akalın, gece kulüplerine seslendi ve bazı önemli açıklamalarda bulundu. Akalın, gece kulüplerinde sigara içilmesine isyan ederek, bu konuyla ilgili düşüncelerini dile getirdi. Ünlü şarkıcı “Artık sigara içilen kulüplerde uyarmadan sahneden ineceğim! Tüm ilgililere duyurumdur! ‘Niye indin, ne oldu, içilmiyor demeyin’ arkadaş!” demişti.

Sigara içenleri ağır sözlerle eleştiren Akalın, “Bu zıkkımı siz içeceksiniz diye içmeyeni boşa zehirlemeye hakkınız yok! Siz canınıza acımıyorsunuz ama ben acıyorum” ifadelerini kullanmıştı. Akalın’ın bu sözleri sosyal medya çok sayıda kişi tarafından paylaşılmış, ünlü şarkıcı bu konuda hayranlarından destek almıştı.

In this article