Acun Ilıcalı’dan Hadise’ye gönderme – O Ses Türkiye şampiyonu 2017

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve sunduğu sevilen televizyon programı O Ses Türkiye’de bir sezon daha geride kaldı. O Ses Türkiye şampiyonu kim? O Ses Türkiye şampiyonu 2017 sonucu...

1
1

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ve sunduğu sevilen televizyon programı O Ses Türkiye’de bir sezon daha geride kaldı. O Ses Türkiye şampiyonu kim? O Ses Türkiye şampiyonu 2017 sonucu belli oldu.

Dün gece TV8 ekranlarında O Ses Türkiye 2017’nin final gecesiydi. Ekran başına kilitlenen O Ses Türkiye sevenleri, merakla şampiyonun yarışmacıyı beklemeye koyuldular.

Hadise bir ilke imza attı! İşte O Ses Türkiye şampiyonu 2017

O an geldi ve O Ses Türkiye şampiyonu 2017 sonucu belli oldu.

Ünlü şarkıcı Hadise ile birlikte çalışan Dodan Özer, finalde şampiyon oldu. Dodan Özer’in şampiyon olmasıyla birlikte Hadise de O Ses Türkiye kariyerinde bir ilke imza atmış oldu. Ünlü isim, programda ilk defa bir ismi şampiyonluğa ulaştırdı.

“O Ses Türkiye şampiyonu 2017” sorusu cevap bulduğu sırada Hadise ve Dodan Özer

Acun Ilıcalı’dan Hadise’ye esprili gönderme

Başarılı televizyoncu Acun Ilıcalı da kişisel Instagram hesabı üzerinden Hadise’ye esprili bir göndermede bulundu. Ilıcalı, Hadise ile birlikte yer aldığı bir fotoğraf karesini paylaşarak, “O Ses Türkiye şampiyonu Hadise’ye gönülden tebrikler ama ben şimdi kime ‘Hiç şampiyonluğun yok’ diye takılacağım” notunu düştü.

Ilıcalı’nın bu gönderisi yaklaşık 150 bin kullanıcı tarafından beğenildi. Ilıcalı’ya binlerce yorum da gönderildi.

Acun Ilıcalı, Hadise ile final gecesinde çektirdiği fotoğrafı kişisel Instagram hesabı üzerinden takipçileri ile paylaştı

‘Bunu hissediyordum ama Hadise’ye hiç söylemedim’

Öte yandan şampiyon olan Dodan Özer, program sırasında bir de konuşma yaptı. Özer, “Çok mutluyum. Gerçek bir şey söyleyeceğim. Bunu hissediyordum ama Hadise’ye hiç söylemedim. Sağolsunlar. Tarık abiye ve Acun beye tüm Türkiye’ye teşekkür ediyorum.” dedi.

‘Vokal koçumuz Banu olmasaydı…’

Hadise ise, “Her şeyden önce Dodan’a oy yollayan herkese çok teşekkür ediyorum. Tarık Sezer orkestrası sizler müthişsiniz. Vokal koçumuz Banu olmasaydı bambaşka olurdu her şey.” açıklamasını yaptı.

In this article