Ünlü şarkıcı Ece Seçkin’den “O La La” müjdesi

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, geçtiğimiz haftalarda “Olsun” adlı yeni slow şarkısı ile sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Şarkı ve klibi oldukça beğenilmiş, müzik çevrelerinden tam not almıştı. Aynı zamanda hareketli...

1
1

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, geçtiğimiz haftalarda “Olsun” adlı yeni slow şarkısı ile sevenlerinin karşısına çıkmıştı. Şarkı ve klibi oldukça beğenilmiş, müzik çevrelerinden tam not almıştı. Aynı zamanda hareketli parçalarıyla bilinen Ece Seçkin’in ilk defa slow bir şarkı ile sevenlerin karşısına çıkması da dikkatlerden kaçmamıştı. Ece Seçkin’den yeni bir müjde geldi ve O La La klip çekimlerinin tamamlandığı, yeni albüm ve yeni klip için artık günlerin sayıldığı açıklandı.

Yeni şarkı ve yeni klip için günler sayılıyor: O La La

Genç yaşına rağmen önemli başarılara imza atan Seçkin, bi süredir Mustafa Ceceli‘nin kardeşi Sinan Ceceli ile birlikte yaptığı “O La La” adlı şarkısının klip çekimiyle meşguldü. Ünlü isimden müjde geldi ve klip çekimlerinin tamamlandığı, yeni albüm ve yeni klip için artık günlerin sayıldığı açıklandı.

Seçkin’in yeni şarkısı “O La La”nın nasıl bir çıkış yapacağı merak ediliyor.

Işın Karaca ile kavga etmişti

Öte yandan genç şarkıcı, şu sıralar Işın Karaca ile girdiği polemikle gündemde. Karaca, bir röportajında piyasaya son dönemde çıkan genç isimlerin başarılılarının şişirme olduğunu, dinlenme ve izlenme rakamlarının gerçeği yansıtmadığını, haksız kazanç elde ettiklerini söylemişti. Karaca’nın bu sözlerini üzerine alınan Seçkin de Karaca’ya yönelik oldukça sert bir açıklama yapmıştı.

Demet Akalın’dan dikkat çeken paylaşım

Bu olayın ardından Aleyna Tilki ile girdiği polemikle gündeme gelen Demet Akalın’ın Işın Karaca ile birlikte çektirdiği bir fotoğrafı Instagram hesabı üzerinden paylaşması da dikkatlerden kaçmadı.

In this article