Nusret’in sevgilisi ortaya çıktı!

Fenomen kasap Nusret’in sevgilisi merak ediliyordu. İşte ünü sınırları aşan ve fenomen haline gelen Nusret Gökçe’nin çok merak edilen sevgilisi. İşte Nusret Gökçe’nin sevgilisi Nusret Gökçe’nin sevgilisinin ortaya...

2
2

Fenomen kasap Nusret’in sevgilisi merak ediliyordu. İşte ünü sınırları aşan ve fenomen haline gelen Nusret Gökçe’nin çok merak edilen sevgilisi.

İşte Nusret Gökçe’nin sevgilisi

Nusret Gökçe’nin sevgilisinin ortaya çıkması gündeme bomba gibi düştü. Son dönemin internet fenomenlerinden olan Gökçe, iddialara göre gerçek aşkı Dubai’de buldu.

Çektiği videolar olay olmuştu

Yoksul bir ailenin evladı olarak dünyaya gelen daha sonra kendini geliştirip, başarılı bir işletmeci haline gelen Nusret, çektiği videolarla da internet fenomeni haline gelmişti. Uzun süredir ünlülerin uğrak mekanı olan işletme, daha çok ünlüler dünyası tarafından biliniyordu. Nusret’ten et yemenin ayrıcalığı neredeyse tüm sosyete dünyasının dilindeydi. Sadece dar bir çevreye hitap eden Nusret, çektiği videolarla ününün attmasıyla çok sayıda yeni müşteri de kazandı.

Ete tuz dökme hareketi dünyanın dilinde

Ete tuz dökme hareketiyle fenomen haline gelen ünlü işletmeci Nusret bu sefer de sevgilisi ile gündeme oturdu. Ünlü işletmeci, Dubai’de tanıştığı bir kadınla 1 yıldır birlikte.

Nusret gönlünü Fransız bir güzele kaptırdı

Çektiği videolar, ünlülerin yorumları, kendine has hareketleri ile gündemde olan Nusret, bu sefer de aşk hayatı ile gündemde. İddialara göre ünlü işletmeci gönlünü Fransız bir güzele kaptırdı.

Gökçe’nin sevgilisinin kim olduğu öğrenildi

Gökçe, Dubai’deki bir medya şirketinde çalışan Candy Denat ile bir birliktelik yaşadığı ortaya atılan iddialardan biri. Konunun kesin ve netlik kazanması önümüzdeki günlerde belli olacak.

In this article