Nusret yine şov yaptı!

Nusret restaurant zincirlerinin sahibi olan ve sosyal medyada paylaştığı gönderilerle ünlenen ünlü fenomen Nusret Gökçe yeni paylaşımı ile yine gündemde. Nusret yeni paylaşımı ile güldürdü Genelde ünlü isimlere...

2
2

Nusret restaurant zincirlerinin sahibi olan ve sosyal medyada paylaştığı gönderilerle ünlenen ünlü fenomen Nusret Gökçe yeni paylaşımı ile yine gündemde.

Nusret yeni paylaşımı ile güldürdü

Genelde ünlü isimlere hizmet eden ve yıllardır sosyetenin kasabı olarak bilinen Nusret Gökçe yeni paylaşımı ile sevenlerini güldürdü. Yaptığı paylaşımlarla sosyal medya fenomeni olan ve et tuzlama videoları ile ünü ülke sınırlarını aşan Nusret, dünyada da fenomen bir isim. Dünya starlarına kadar herkesin Nusret’in hareketlerini taklit ettiği bir dönem yaşarken, ünlü isim yeni bir video paylaşarak, sevenlerini gülümsetti.

Nusret Gökçe son video ile gündeme bomba gibi düştü

Nusret’in paylaştığı son videoda, ünlü isim et uzaktan fırlatılıyor ve eti bıçakla havada tutuyor. Eti tokatlayarak ünlü italyan yemeği yapan Nusret’in carpaccio videosu yine sosyal medyayı salladı. Binlerce yorum ve beğeni alan bu video da çok konuşulacağa beniyor.

Etlere fısıldayan adam Nusret

Uzun bir süredir paylaştığı videolar ile sosyal medyada fenomen bir isim haline gelen Nusret’in ünü ülke sınırlarını aşmış durumda. Nusret’in yeni videoları sosyal medyada çarpıcı bir şekilde paylaşılıp, yorum ve beğeni yağmuruna tutulurken, ünlü ismin eski videoları da arama motorlarında hemen her gün çok sayıda kişi tarafından aratılıyor. Ünlü kasap ve işletmeci olan Nusret, bu fenomenliği çok sevmiş durumda ve hayranlarından gelen önerileri de göz ardı etmeyen bir isim.

In this article