Nusret’ten yeni bomba video!

Meşhur tuz dökme hareketi ile neredeyse tüm dünyada fenomen haline gelen ünlü isim Nusret Gökçe, çok konuşulacak yeni bir video daha yayınladı. Son dönemlerde her yaptığıyla ve her...

5
5

Meşhur tuz dökme hareketi ile neredeyse tüm dünyada fenomen haline gelen ünlü isim Nusret Gökçe, çok konuşulacak yeni bir video daha yayınladı.

Son dönemlerde her yaptığıyla ve her paylaştığı videoyla olan olan ünlü kasap Nusret, yeni bir video paylaştı. Paylaştığı son video ile de büyük olay yaratacak olan ünlü isim, ününü Türkiye dışına şimdiden taşırdı bile.

İşte Nusret’in yeni videosu:

Nusret Gökçe kimdir?

1983 yılında Erzurum’da doğan ünlü isim Nusret Gökçe, 2 yaşına kadar bu şehirde yaşamıştır. Babası maden işçisi bir emekçi olan Nusret, ailenin 5 evladından biridir. 2 yaşındayken ailesiyle beraber Erzurum’dan Darıca’ya göçen ünlü isim, maddi sebepler yüzünden Darıca Faik Şahenk Ortaokulu’nda devam ettiği eğitimini altıncı sınıfta bırakmıştır.

Meslek hayatına Bostancı’daki kasaplar çarşısında başlamıştır. Uzun bir süre kasap çıraklığı yapan ünlü işletmeci Nusret, zor zamanlar geçirmiştir. Büyük bir kasap dükkanında 10 ustayla aynı anda çalışan Nusret, gençliğinde bu dükkanda günde 18 saat aktif çalışmıştır. Et doğramadaki profesyonelliği herkes tarafından dikkat çeken ünlü isim, bu beceriyi dar zamanda çok iş yapma konusuna borçlu olduğunu dile getirmiştir. İlk olarak 2007 senesinde İstinye Park’ta açılan kasap-restoran konseptinde çalışmaya başlamış olan ünlü isim burada deneyim kazanmıştır. Bu kazandığı deneyimini dünya üzerindeki diğer restoran konseptleriyle harmanlayan ünlü isim, başarılı bir girişimcilik faliyeti gerçekleştirmiştir. Özellikle ünlü isimler tarafından oldukça sık ziyaret edilen bir isim olan Nusret’in ünü neredeyse tüm dünyaya yayılmıştır.

 

In this article