Nihat Doğan’dan Seda Sayan’a destek

Nihat Doğan’ın çıkış dönemindeyken aşk yaşadığı Seda Sayan hakkında çıkan haberlere eski aşkı Doğan’dan destek geldi. Seda Sayan’ı savundu Sabahları Beyaz TV’de yayınlanan Ömür Varol’un sunduğu ‘Söylemezsem Olmaz’...

2
2

Nihat Doğan’ın çıkış dönemindeyken aşk yaşadığı Seda Sayan hakkında çıkan haberlere eski aşkı Doğan’dan destek geldi.

Seda Sayan’ı savundu

Sabahları Beyaz TV’de yayınlanan Ömür Varol’un sunduğu ‘Söylemezsem Olmaz’ programında her sabah yorumculuk yapan Nihat Doğan, Seda Sayan hakkında çıkan haberler sonrası eski aşkına destekde bulunmayı ihmal etmedi.

Eleştirilere tepki gösterdi

Magazin programı olmasına rağmen genelde siyasetin işin içine dahil edildiği ve sivri yorumlarda bulunan Nihat Doğan, 8 aydır kirasını ödemediği gerekçesi ile Şamdan’ın işletmecisi Mehmet Tuna’yı çıkarmasına gelen eleştirilere tepki gösterdi ve dolar kurunu 8 ay önceden sabitlediğini savundu.

Bu yaptığı yorum sonrası uzun süredir birbirleri hakkında yorum yapmayan ikilinin arasında buzlar yoksa eriyor mu yorumları yapılmaya başlandı.

Seda Sayan’ın özel hayatı

Ağustos 1978 yılında sahne alabilmek için mahkeme kararıyla yaşını büyüterek doğum tarihini 4 Ocak 1959 olarak değiştirdi. Mayıs 1987’de ilk eşi Rıdvan Kılıç’la evlenen Sayan, Aralık 1987’de boşandı. 1990 yılında evlendiği ikinci eşi Sinan Engin’den 1995 yılında boşandı. Bu evlilikten Oğulcan adında bir oğlu dünyaya geldi. Mahsun Kırmızıgül ile üç yıl süren bir birliktelik geçirdi.

Gökhan Şükür ile evlendi

Üçüncü eşi Soner Yapcacık’la 25 Ağustos 1998’de evlendi ve Ocak 1999’da boşandı. Dördüncü eşi Tuncak Kıratlı ile Nisan 2000’de evlendi ve Ocak 2001’de boşandı. Futbolcu Hakan Şükür’ün kardeşi Gökhan Şükür ile 2004 yılında evlendi ve bir yıl sonra boşandı. Türkücü Nihat Doğan ile nişanlanıp evliliğin eşiğinden dönen Seda Sayan, Türk halk müziği sanatçısı Onur Şan’la 1 Şubat 2008 tarihinde Çırağan Sarayı’nda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş tarafından kıyılan nikâhla evlendi. Seda Sayan ve Onur Şan Şubat 2010 tarihinde boşanmışlardır.

In this article