Nihat Doğan hüngür hüngür ağladı!

Beyaz TV ekranlarında hayat bulan ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı programda doğum günü sürprizi ile karşılaşan Nihat Doğan ağladı. Nihat Doğan duygusal anlar yaşadı ve ağladı Söylemezsem Olmaz adlı programda...

2
2

Beyaz TV ekranlarında hayat bulan ‘Söylemezsem Olmaz’ adlı programda doğum günü sürprizi ile karşılaşan Nihat Doğan ağladı.

Nihat Doğan duygusal anlar yaşadı ve ağladı

Söylemezsem Olmaz adlı programda ünlü türkücü Nihat Doğan’a sürpriz bir doğum günü yapıldı. Yapılan sürpriz karşısında çok şaşıran Doğan, gözyaşlarına hakim olamadı.

Söylemezsem Olmaz’dan Nihat Doğan’a sürpriz

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında yorumculuk yapan ünlü türkücü Nihat Doğan, bu defa gözyaşlarına hakim olamadı. Ünlü türkücünün kendisine yapılan doğum günü sürprizi karşısında çok duygulandığı gözlendi.

Güncel konularla ilgili yaptığı çarpıcı yorum ve ilginç açıklamalarla adından sıkça söz ettiren Doğan, bu sefer ağlaması ile gündeme düştü. Söylemezsem Olmaz adlı programda, sarsıcı yorumlarıyla dikkat çeken Doğan, kendisine yapılan doğum günü sürprizi karşısında önce şaşırdı sonra hüngür hüngür ağladı.

Ahmet Kaya’nın ‘Doğum Günü’ şarkısı eşliğinde stüdyoya pasta getirildi. Doğan’a yapılan sürpriz doğum gününde sevgilisi Selen Yakıcı da stüdyoda bulundu.

Doğan’a yapılan sürpriz sosyal medyada da olay oldu

Doğan’ın sürpriz doğum günü olayını şaşkınlıkla karşılayarak ağlaması sosyal medyada da olay oldu. Sosyal medya kullanıcıları olayı kendi takipçileriyle paylaştılar. Birçok kullanıcı ünlü türkücüye mesaj atarak doğum gününü kutladılar.

Son günlerde yaptığı yorumlarla olay olan Doğan’ın son olarak doğum günü sürprizi olayı da çok konuşuldu. Sosyal medyada kullanıcılar hala bu olayı konuşuyorlar.

In this article