[sam_zone id=1]

Neslişah Alkoçlar burun yaptırdı

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin yıldızı Engin Altan Düzyatan’ın eşi Neslişah Alkoçlar burun yaptırdı. Alkoçların yeni burnu dikkatleri üzerine çekti. Neslihan Alkoçlar burnundan şikayetçiydi Sabah Gazetesi’nin yaptığı habere göre, Neslişah...

122
122

‘Diriliş Ertuğrul’ dizisinin yıldızı Engin Altan Düzyatan’ın eşi Neslişah Alkoçlar burun yaptırdı. Alkoçların yeni burnu dikkatleri üzerine çekti.

Neslihan Alkoçlar burnundan şikayetçiydi

Sabah Gazetesi’nin yaptığı habere göre, Neslişah Alkoçlar, burnunu yaptırmak için bıçak altına yattı. Ender-Gülşah Alkoçlar’ın büyük kızı Alkoçlar, yıllardır burnundan şikayetçiydi.

Alkoçlar 15 gün evden çıkmadı

Burnundaki kıkırdağı aldıran Alkoçlar, hazır tedavi olmuşken aradan burnunu da estetik yaptırdı. Yüzündeki şişliklerin inmesi için 15 gün evden çıkmayan ünlü isim, önceki gün bir davette görüldü.

Neslişah Alkoçlar kimdir

2 Aralık 1988 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Selim Soydan ve Hülya Koçyiğit’in torunu olan Alkoçlar, Gülşah Alkoçlar’ın kızıdır.

İlkokulu Bursa’da okuyan Alkoçlar, ilkokulu İstanbul Yüzyıl Işıl İlk Okulunda okudu. Ortaokul ve liseyi ise İngiltere’de Somerset te Millfield Koleji’nde tamamladı.

Üniversite okuduğu dönemde yazları Doğan Holding’e ait medya reklam şirketi olan Birmaş’ta staj yaptı. Mezun olduktan sonra 2 yıl Birmaş’ta çalışan Alkoçlar, halen Alkoçlar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi olarak da görevlidir.

Babası milli kayakçı olan Alkoçlar’ın kendisi de 2 yaşında kayağa başladı. Türkiye şampiyonu milli kayakçı olan Alkoçlar, aynı zamanda da snowboard Türkiye şampiyonudur.

Engin Altan Düzyatan’ın eşi olan Alkoçlar, magazin dünyasının da yakından takip ettiği bir kişilik. Bugüne kadar çeşitli konularla gündeme gelen Alkoçlar’ın şimdi de gündemde olma konusu burun. Alkoçlar, yıllardır burnundan şikayetçiydi. Kısa bir süre önce burnundan bir rtedavi olan Alkoçlar, hazır tedavi olmuşken burun estetiğini de aradan çıkardı.

In this article