[sam_zone id=1]

Neslihan Atagül iddialara cevap verdi

Kara Sevda’da kocası Emir Kozcuoğlu’nun kıskançlığı yüzünden hayatı kabusa dönen Nihan karakterini canlandıran Neslihan Atagül, gerçek hayattaki eşi Kadir Doğulu ve kıskançlık haberleri konusunda açıklamada bulundu. Haberler hakkında...

74
74

Kara Sevda’da kocası Emir Kozcuoğlu’nun kıskançlığı yüzünden hayatı kabusa dönen Nihan karakterini canlandıran Neslihan Atagül, gerçek hayattaki eşi Kadir Doğulu ve kıskançlık haberleri konusunda açıklamada bulundu.

Haberler hakkında konuştu

Neslihan Atagül marka yüzü olduğu Pantene’nin davetinde güzelliği ile göz kamaştırdı. Derin göğüs dekoltesiyle dikkat çeken Atagül, eşi Kadir Doğulu’nun kendisini kıskandığı haberleri hakkında konuştu.

‘Sorun yok’

Neslihan Atagül “Doğrusu çok ciddiye almıyoruz. Kendi ilişkimizi, kendi hayatımızı bildiğimiz için sorun yok” dedi. Evlerinde 6 hayvanları olduğunu da sözlerine ekleyen oyuncu “Planlı hayat yaşamıyorum. Hayat nasıl gelirse öyle kabul edip devam ediyorum” dedi.

Atagül güzel bir iş olursa eşiyle aynı projede oynayabileceklerini söyledi.

Neslihan Atagül kimdir?

2005 yılında Erberk Ajansa kayıt yaptırdıktan 2 ay sonra bir reklam filminde oynamıştır. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumaktadır.

2006’da kariyerine başladı

Atagül, oyunculuk hayatına ilk kez 2006’da “Yaprak Dökümü” dizisinde Deniz karakteriyle adım atmıştır. Yine 2006 yılında “İlk Aşk” filminde oynadı ve bu film ile “Altın Koza Film Festivali”nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. 2011 yılında Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği “Hayat Devam Ediyor” adlı dizide rol almıştır. 2012 yılında otobüslerin uğradığı bir mola yerinde çalışan iki gencin öyküsünü anlatan “Araf” filminde Neslihan Atagül performansıyla izleyenlerin beğenisini kazandı. Neslihan Atagül, 2013 yılında ise “Fatih Harbiye” dizinde rol almıştır. Şu an ise “Kara Sevda” adlı dizide oynamaktadır.

Annesi Beyaz Rus

Annesi Beyaz Rus, babası Çerkes kökenlidir. 25 Kasım 2015 tarihinde, 3 yıla yakındır beraber olduğu Kadir Doğulu ile nişanlanmış daha sonra da evlenmiştir.

In this article