[sam_zone id=1]

Hacker’ların son kurbanı Nebahat Çehre oldu

Nebahat Çehre Hacker saldırısına uğradı. Ünlü oyuncunun Instagram hesabını ele geçiren hackerlar, ünlü sanatçı adına paylaşımlarda bulundular. Hacker saldırısına uğrayan son isim ünlü oyuncu Nebahat Çehre oldu. Hacker...

102
102

Nebahat Çehre Hacker saldırısına uğradı. Ünlü oyuncunun Instagram hesabını ele geçiren hackerlar, ünlü sanatçı adına paylaşımlarda bulundular.

Hacker saldırısına uğrayan son isim ünlü oyuncu Nebahat Çehre oldu. Hacker grubunun son kurbanı olan Çehre’nin hesabının hacklendiğini ünlü sanatçının menajeri Selçuk Kaya duyurdu. Hesabın adının sürekli değiştirilmesi dikkat çekerken, Çehre hukuki süreci başlatarak, bu kişilerin cezalandırılmasını istedi. Hacker’ların Çehre’ye ait hesaptan fotoğraf paylaşımı yaptığı görüldü.

Nebahat Çehre kaç yaşında?

15 Mart 1944 Samsun doğumlu olan Nebahat Çehre 73 yaşındadır. Türk oyuncu, şarkıcı ve model olan Çehre, ilerleyen yaşına rağmen hala genç görünümünü koruyan bir oyuncudur.

nebahat-cehre-haclendi

Samsun’da dört çocuklu bir ailenin tek kızı olarak dünyaya gelen çehre, anne tarafından Laz, baba tarafından ise Gürcü kökenlidir.

Beş yaşındayken ailesi İstanbul’a göç eden Çehre, 15 yaşında “Türkiye güzeli” seçilmiş, daha sonra bu yarışma sonrasında fotomodellik ve mankenlik yaparken gelen teklifler üzerine 1961’de Yaban Gülüm filminde oyunculuk deneyimi yaşamıştır.

Nebahat Çehre ve Yılmaz Güney evliliği

1964 yılında Yılmaz Güney’le tanışarak Kamalı Zeybek filmde rol alan Çehre daha sonra 1967 yılında Yılmaz Güney’le evlenmiştir.

Yılmaz Güney’den çok şey öğrendiğini belirten Çehre, Güney ile beraber olduktan bir süre sonra sinemadan uzak kalmıştır. Güney’den boşanınca tekrar kamera önüne çıkan ünlü oyuncu, ikinci eşiyle evlendikten bir süre sonra yine oyunculuk dünyasına ara vermiş, bu evliliği de bitince tekrar televizyon dizilerinde rol almıştır.

In this article