Mustafa Ceceli’den müjde gibi haber: İrem Derici düeti yarın yayında!

Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli Kıymetlim şarkısının klibinin yarın yayınlanacağını duyurdu. Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, geçtiğimiz günlerde hayranlarına bir müjde vermiş ve “Zincirimi Kırdı...

2
2

Sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli Kıymetlim şarkısının klibinin yarın yayınlanacağını duyurdu.

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, geçtiğimiz günlerde hayranlarına bir müjde vermiş ve “Zincirimi Kırdı Aşk” adını verdiği albümünün kısa bir süre içerisinde raflarda yer alacağını açıklamıştı. Ceceli, aynı zamanda albümde İrem Derici ile bir düet yaptıklarını da ifade etmişti.

İrem Derici düetinin video klibi yarın yayında!

Ceceli, bugün bir başka müjde daha verdi. Ünlü şarkıcı, albümün yarın raflarda olacağını söyledi ve İrem Derici ile düet yaptığı “Kıymetlim” adlı şarkısnın klibinin de yarın yayında olacağını açıkladı.

‘Herkese iyi haftalar…’

Başarılı şarkıcı, kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “Evet… Herkese iyi haftalar… Öğrenci arkadaşlara ve emektar öğretmenlerimize başarılı bir dönem diliyorum. “Zincirimi Kırdı Aşk” albümüne kavuşmamıza 1 günden az kaldı.
Yarın İrem Derici düeti Kıymetlim ‘ın video klibi de yayında olacak” ifadelerini kullandı.

In this article