Mustafa Ceceli ve İrem Derici düeti “Kıymetlim” 1 haftada 10 milyonu geçti!

İrem Derici ve Mustafa Ceceli Kıymetlim şarkısının klibi önemli bir başarıya ulaştı. Klip, bir haftada 10 milyonu aşkın izlenme aldı. Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, İrem Derici ile birlikte...

1
1

İrem Derici ve Mustafa Ceceli Kıymetlim şarkısının klibi önemli bir başarıya ulaştı. Klip, bir haftada 10 milyonu aşkın izlenme aldı.

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, İrem Derici ile birlikte düet yaptığı şarkısı Kıymetlim’in klibini geçtiğimiz hafta yayınlamıştı. Youtube platformu üzerindeki netd kanalından yayınlanan video, bir haftada 10 milyon izlenmeyi aştı.

İlk günde 600 bini aşmıştı

Ceceli’nin yeni şarkısının klibi, ilk günde 600 bini aşmıştı. DMC etiketiyle yayınlanan ve “Zincirimi Kırdı Aşk” albümünde yer alan “Kıymetlim” şarkısı ve klibinden ötürü Ceceli ve Derici’ye hayranlarından ve sanat camiasından övgüler yağdı.;

Avrasya Tüneli’ni de tanıttı

Ceceli, yeni şarkısının klibinde yeni açılan Avrasya Tüneli’nin tanıtımını da yaptı. Ünlü şarkıcı, yeni tünele klibinde bol bol yer verdi.

İrem Derici’den aşılması zor başarı

Henüz ilk günden listelerini alt üst eden Kıymetlim şarkısının söz ve müziğinde Sinan Akçıl imzası var. Klibin yönetmenliğini ise İrem Derici’nin yakın arkadaşı Umut Eker yaptı.

Derici, 5 aylık bir süre zarfında 4. klibini yayınladı. Ünlü şarkıcı, böylece zor bir başarının daha sahibi oldu

In this article