Mustafa Ceceli ve Bengü’den yeni şarkı müjdesi

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla güzel şarkıcı Bengü ile birlikte yeni bir şarkı çalışması yaptıklarını duyurdu. ‘Bengüşümün yeni şarkılarına başladık’ Bengü ile...

2
2

Ünlü şarkıcı Mustafa Ceceli, kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla güzel şarkıcı Bengü ile birlikte yeni bir şarkı çalışması yaptıklarını duyurdu.

‘Bengüşümün yeni şarkılarına başladık’

Bengü ile birlikte stüdyoda bir selfie çeken ve çektiği selfie’yi kişisel Instagram hesabından paylaşan Ceceli, Bengü ile birlikte yaptıkları çalıimanın müjdesini, “Eveeet nerede kalmıştık? Bengüşümün yeni şarkılarına başladık. Bugün çok ama çok duygulu bir şarkı hazırladık. Eminim ki çok seveceksiniz” ifadeleriyle duyurdu.

Ceceli’nin bu paylaşımı 1 saat içerisinde 20 binin üzerinde kişi tarafından beğenildi. Ünlü isme çok sayıda yorum da geldi.

‘Çok seviyorum seni çok!’

Bengü de aynı fotoğrafı kullanarak bir paylaşım yaptı. Ünlü şarkıcı, yaptığı paylaşıma, “Canım, ciğerim, dostum Mustafa Ceceli, 7 Şubat’ta kendi albümünü sizlerle buluşturmaya hazırlanırken canla başla benimki için de çalışıyor. Buluşma az kaldı. Öyle şarkılar geliyor ki… Midemde yine kelebekler… Çok seviyorum seni çok!” notunu düştü.

Son albümünü 2014 yılında çıkardı

2000 yılından bu yana müzik piyasasında aktif olarak yer alan güzel şarkıcı, bugüne kadar pek çok albüm çıkardı. Başarılı şarkıcı, single’ları hariç son albümünü 2014’te İkinci Hal ismi ile piyasaya sürmüştü.

In this article