Murat Yıldırım ne kadar kazanıyor?

Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Murat Yıldırım’ın ne kadar kazandığı merak konusu olmuştu. Murat Yıldırım ne kadar kazanıyor? Bu soru cevap buldu. Yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan ve Türk...

2
2

Kim Milyoner Olmak İster sunucusu Murat Yıldırım’ın ne kadar kazandığı merak konusu olmuştu. Murat Yıldırım ne kadar kazanıyor? Bu soru cevap buldu.

Yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan ve Türk televizyon seyircilerinin beğenisini kazanan bilgi yarışması programı Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu Kenan Işık, geçirdiği beyin kanaması nedeniyle programdan ayrılmıştı.

Işık’ın yerine Selçuk Yöntem gelmişti. Ünlü oyuncu Yöntem, uzun bir süre Kim Milyoner Olmak İster programında sunuculuğunu sürdürdü.

Ancak bir süre sonra Yöntem ile yollar ayrıldı. ATV yönetimi, Yöntem’in yerine ünlü oyuncu Murat Yıldırım ile anlaşmaya vardı. Yıldırım, geçtiğimiz Pazartesi günü ilk canlı yayına çıkmıştı.

Yıldırım’a ağır eleştiriler

Ünlü oyuncu Murat Yıldırım, Pazartesi günkü ilk canlı yayın performansı sonrası sosyal medyada yoğun eleştirilerin odağı oldu. Yıldırım’ın sunuculukta başarılı olmadığı ve sınıfta kaldığı öne sürüldü.

Murat Yıldırım ne kadar kazanıyor?

Yıldırım’ın Kim Milyoner Olmak İster programının yeni sunucusu olması üzerine merak edilen konulardan biri de ünlü oyuncunun program başı ne kadar kazandığı oldu.

Oynadığı dizilerden bölüm başı 45 bin TL ücret alan Yıldırım, yeni programında rekor bir ücrete imza attı. Yakışıklı oyuncunun ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster’den aylık olarak 150 bin TL kazandığı ortaya çıktı.

Murat Yıldırım, Faslı güzel Imane El Bani ile hem Fas’ta hem de İstanbul’da iki ayrı düğün yaptı

El Bani’yi Erdoğan istedi

Öte yandan Yıldırım, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığı ile bilinen bir isim. Ünlü oyuncu geçtiğimiz aylarda Faslı güzel İmane El Bani ile dünya evine girmişti. El Bani’yi Yıldırım’a bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan istemişti.

In this article