[sam_zone id=1]

Murat Yıldırım Elbani’yi davul ve zurnayla karşıladı

Faslı güzellik kraliçesi, oyuncu ve model Imane Elbani ile aşk yaşadığı ortaya çıkan oyuncu Murat Yıldırım, sevgilisine kavuştu. 2008 yılında evlendiği Burçin Terzioğlu’ndan 2014 yılında boşanan 37 yaşındaki...

64
64

Faslı güzellik kraliçesi, oyuncu ve model Imane Elbani ile aşk yaşadığı ortaya çıkan oyuncu Murat Yıldırım, sevgilisine kavuştu.

2008 yılında evlendiği Burçin Terzioğlu’ndan 2014 yılında boşanan 37 yaşındaki oyuncu Murat Yıldırım, Londra’da tanıştığı Faslı oyuncu ve model Elbani ile aşk yaşamaya başlamıştı.

8113910

Sosyal medya paylaşımı ile ortaya çıkan aşk

İlişki, Yıldırım’ın sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıktı. Çok sayıda reklam filmi ve dizide rol alan kraliçe, iş için bulunduğu Mısır’dan tatil için Türkiye’ye geldi. Yıldırım’la Adana’da buluşan Elbani için Murat Yıldırım davullu zurnalı bir karşılama ekibi hazırladı.

Sevgilisini alnından öperek karşılayan Yıldırım, bu kareye “Zaten özeldi” notunu düştü. Imane Elbani Adana’ya olan yolculuğunu sosyal medya hesabından böyle paylaştı.

8113911

‘Nişan yaptılar!’ iddiası

Magazin kulislerinde dolaşan iddialara göre kısa bir süre önce tanışan ikilinin, dost çevresinde gerçekleşen bir nişan töreni yaptıkları ve yüzük taktıkları söyleniyor. Elbani’nin parmağındaki alyans ise dikkatlerden kaçmadı. Kulislerde konuşulan iddialara göre yakışıklı oyuncu Imane Elbani’yi ailesiyle tanıştırdı ve el öptürdü.

In this article