“Evler ayrıldı boşanmak üzereler” iddiaları!

Yaklaşık iki yıl önce görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren ünlü çift Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrılık iddialarıyla gündemdeler. Ünlü çift evlerini mi ayırdılar? Bir süredir evliliklerinde...

6
6

Yaklaşık iki yıl önce görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştiren ünlü çift Murat Dalkılıç ve Merve Boluğur ayrılık iddialarıyla gündemdeler.

Ünlü çift evlerini mi ayırdılar?

Bir süredir evliliklerinde sorunlar yaşadıkları ve sorunların kavga boyutuna geldiği tartışılan ünlü çift Dalkılıç ve Boluğur’un isimleri kötü haberlerle anılıyor. sabah saatlerinde yayınlanan bir magazin programında konuşulan ve ortalığı sarsan iddilara göre, ünlü isimler evlerini ayırdılar. Ünlü çiftin kavgalarının ve evlerini ayırma kararı almalarının nedeninin ise kıskançlık olduğu ifade edildi.

Dalkılıç, yakın çevresine evliliğin kendisine göre olmadığını mı söyledi?

İddialardan birisi de ünlü şarkıcı Dalkılıç’ın yakın çevresine evliliğin kendisine göre olmadığını söylemesi. Her ne kadar iki ünlü isim hakkında bu iddialar dillendirilse de, ne Murat Dalkılıç’tan ne de Merve Boluğur’dan boşanma mevzusu ile ilgili bir açıklama yapılmış değil.

Görkemli bir düğün töreniyle evlenmişlerdi

Adile Sultan Yalısı’nda görkemli bir düğünle dünya evine giren ünlü çift Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç’ın evlilikleri üzerine dedikodular sürüyor. Ünlü çiftin evliliklerin sallantıda olduğu iddia ediliyor. Evlilikleri üzerinde kara bulutların dolaştığı iddia edilen ünlü çift, konuyla ilgili henüz açıklama yapmış değiller. Çiftin ayrılık iddiaları ile gündeme gelmesinin ardından, sosyal medyada da  birtakım olaylar yaşandı. Ünlü çiftin hayranları bu haber ve söylentilere çok üzüldüklerini ifade ettiler ve konuyla ilgili birçok yorumda bulundular.

Murat Dalkılıç’dan iddialara cevap: Boşanmıyoruz!

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç, Instagram hesabından iddialara fotoğraf paylaşarak yanıt verdi.

In this article