Murat Boz’un ikizi sosyal medyayı salladı

Sri Lanka’ya tatilen giden Türk turistin gördüğü ve paylaştığı Murat Boz’a benzeyen adam fotoğrafı, sosyal medyada olay oldu. Murat Boz’a olan benzerlik sosyal medyayı salladı Sri Lanka’ya tatilen...

2
2

Sri Lanka’ya tatilen giden Türk turistin gördüğü ve paylaştığı Murat Boz’a benzeyen adam fotoğrafı, sosyal medyada olay oldu.

Murat Boz’a olan benzerlik sosyal medyayı salladı

Sri Lanka’ya tatilen giden Türk turist, gezisi sırasında bir afiş gördü. Bir içecek firmasına ait olan afişteki mankenin Murat Boz’a çok benzediğini gören Türk turist, fotoğrafı hemen çekerek sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafın kısa sürede çok sayıda kullanıcı arasında yayılmasıyla, sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına bu fotoğraf girdi.

Muraz Boz Emily DiDonato ile de çok benzetilmişti

Ünlü şarkıcı 2015 yılında ünlü manken Emily DiDonato ile benzerliği ile de sosyal medyada ve magazin dünyasında çok konuşulmuştu. Konu hakkında şakacı bir tavırla paylaşımda bulunan ünlü şarkıcı, Instagram hesabından babasına seslenmiş ve “babacığım bize anlatmadığın bir şey var mı?’ yorumunda bulunmuştu.

Sri Lanka’lı vatandaş, Boz’a çok benziyor

Sri Lanka’ya tatile giden ve orada dolaşırken bir afişe denk gelen Türk turistin, Murat Boz’a çok benzeyen bir mankenin fotoğrafını çekmesiyle sosyal medya sallandı. Konu ile ilgili çok sayıda paylaşım, yorum ve espri yapıldı. Sosyal medyada sabah saatlerinden bu saatlere kadar çok sayıda kişinin konuştuğu fotoğraf ile ilgili henüz Boz cephesinden bir açıklama gelmedi. Ünlü şarkıcının bu fotoğrafa ne diyeceği ve hangi yorumda yorumda bulunacağı merak konusu haline geldi. Ünlü şarkıcının hayranları, fotoğraf hakkında yorum yapmaya devam ediyorlar.

In this article