Murat Boz ve Aslı Enver Ayrıldı mı?

Murat Boz ve Aslı Enver ayrıldı mı iddialarına yanıt geldi. Boz ve eşi sosyal medyada birlikte verdikleri pozla ayrık söylentilerine yanıt verdi. Ünlü şarkıcı Murat Boz ve eşi...

3
3

Murat Boz ve Aslı Enver ayrıldı mı iddialarına yanıt geldi. Boz ve eşi sosyal medyada birlikte verdikleri pozla ayrık söylentilerine yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı Murat Boz ve eşi Aslı Enver’in ayrıldıklarına dair iddialara yanıt geldi. Boz ve eşi Enver sosyal medya hesaplarından yayınladıkları birlikte çekildikleri fotoğrafla ayrıldıkları yönündeki iddiaları yalanlamış oldu.

Aslı Enver ve Murat Boz’a ne olmuştu?

Murat Boz ve eşi Aslı Enver ayrı bir şekilde tatile çıktığı hatta bu tatile çıkarken küslük başladığı iddia edilmişti.

 

İlişkilerinin başladığı günden beri hep yan yana olan çift zor günlerini de mutlu günlerini de beraber geçirmişlerdi. Son olarak ise Murat Boz’un annesinin geçirdiği rahatsızlık döneminde, bir an bile Murat Boz’u yalnız bırakmayan Aslı Enver, herkes tarafından takdirle karşılanmıştı. Boz ve eşi Enver bu iddiaları birlikte çekilip, sosyal medyada yayınladıkları fotoğrafla yalanladı.

Murat Boz ve eşi Aslı Enver,  ayrıldıkları iddialarına böyle yanıt verdi:

Murat Boz’a benzeyen adam ortalığı yı kmıştı

Geçtiğimiz günlerde ünlü sanatçı Boz, kendisine benzeyen bir adamla gündeme gelmişti. Bir hayranının yurtdışı ziyaretinde afişlerde Boz’a benzetip sosyal medyadan paylaştığı fotoğraf olay olmuştu. Ünlü şarkıcı da fotoğraf ile ilgili yorum yapmış, kendisine benzediğini dile getirmişti. Uzun bir süre sosyal medyada olay olan fotoğraf sonrasında ünlü sanatçı şimdi de başka bir olayla gündemde. Ünlü şarkıcı, şimdi de ayrılık konularıyla çok konuşuluyor.

 

In this article