Murat Boz’a Aslı Enver’den büyük destek

Aslı Enver sevgilisi Murat Boz’u kötü gününde yalnız bırakmadı. Güzel oyuncu, kalbinden rahatsızlandığı için hastaneye kaldırılan müstakbel kayınvalidesi Nedret Boz için gece geç saatlere kadar hastanede bekledi. Şarkıcı...

3
3

Aslı Enver sevgilisi Murat Boz’u kötü gününde yalnız bırakmadı. Güzel oyuncu, kalbinden rahatsızlandığı için hastaneye kaldırılan müstakbel kayınvalidesi Nedret Boz için gece geç saatlere kadar hastanede bekledi.

Şarkıcı Murat Boz’un annesi Nedret Boz, kalp şikâyeti nedeniyle geçtiğimiz cuma günü Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nde kaldırıldı.

En büyük destekçisi oldu

Daha önce de kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Nedret Boz’un refakatçisiyse oğlu Murat Boz oldu. Yaklaşık iki gündür annesini kaldığı hastane odasında yalnız bırakmayan Murat Boz’un destekçisi ise sevgilisi Aslı Enver oldu.

Basına cevap vermedi

Geçtiğimiz gece yarısı hastane çıkışı objektiflere yakalanan Enver, gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. Sevgilisi Murat Boz’un arabasıyla evinin yolunu tutan Aslı Enver, objektiflere yakalanmamak için hastaneden ayrıldığı aracın arka koltuğuna geçti.

Aslı Enver’in kariyeri

Kıbrıs Türkü bir baba ile, eğitim için Türkiye’den Londra’ya giden bir annenin ikinci çocuğu olarak Londra’da dünyaya gelmiştir. 12 yaşına dek Londra’da yaşayan Aslı Enver daha sonra ailesiyle Türkiye’ye taşınmıştır.Tiyatroya ülke değişimi nedeniyle bocalama geçirdiği dönemde annesinin yönlendirmesiyle Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde başladığını belirtmiştir.[4] Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden ve Haliç Üniversitesi’nin Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Kariyerinin başında TRT’de yayınlanan bir sit-com’da iki dakikalık bir rol almış ardından Ayna adlı kısa filmde oynamıştır.[kaynak belirtilmeli] Kanal D’de yayınlanan Kavak Yelleri adlı gençlik dizisinde Mine Ergun karakterini canlandırmıştır. Daha önce Hayat Bilgisi adlı dizide de rol alan Enver, Suskunlar dizisinde Ahu karakterini canlandırmıştır.

Kayıp dizisinde oynadı

Ardından D Yapım’ın Kanal D 2013 sezonu için hazırladığı Kayıp Dizisinde Özlem Albayrak karakterine hayat vermiştir. Ardından Bana Artık Hicran De dizisinde başrol oynamıştır. 2015 yılında Mutlu Ol Yeter dizisinde başrol oynamıştır.2015 yılından bu yana Dolunay Soysert’le oynadığı Personel oyununda Emma’yı canlandırmaktadır. 2016’da vizyona giren Kardeşim Benim adlı filmde Zeynep karakterini oynayan Enver, Şubat 2016’da yayına başlayacak olan Kış Güneşi isimli dizide Nisan karakteriyle yer alacaktır.Ayrıca O Ses Türkiye Yılbaşı Özel 2016’da Demet Sağıroğlu’nun Arnavut Kaldırımı isimli şarkısını seslendirmiştir.

In this article