Şarkıcı Murat Boz’a büyük tepki

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığı ile bilinen Fenerbahçeli eski futbolcu ve televizyon yorumcusu Rıdvan Dilmen’in başlattığı “Başkanlığa Evet” kampanyasına Arda Turan ve Burak Yılmaz’ın yanı sıra ünlü şarkıcı Murat Boz...

8
8

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yakınlığı ile bilinen Fenerbahçeli eski futbolcu ve televizyon yorumcusu Rıdvan Dilmen’in başlattığı “Başkanlığa Evet” kampanyasına Arda Turan ve Burak Yılmaz’ın yanı sıra ünlü şarkıcı Murat Boz da katıldı.

Burak Yılmaz’ın çağrısına katıldı

Boz, Burak Yılmaz’ın çağrısı üzerine çektiği videoda, “Burak, selam… Çağrını aldım. Güçlü bir Türkiye için ben de varım” ifadesini kullandı.

Boz’un bu kampanyaya katılması, sosyal medya kullanıcılarının çoğunun tepkisini çekti. Ünlü şarkıcının bu videosuna çok sayıda tepki mesajları gönderildi.

İşte Murat Boz’un kişisel Twitter hesabından paylaştığı tepki çeken o video:

Rıdvan Dilmen ne demişti?

“Başkanlığa Evet” kampanyasını başlatan Fenerbahçeli eski futbolcu ve televizyon yorumcusu Rıdvan Dilmen, çektiği videoda konuyla ilgili olarak, “Vatanımız, ülkemiz çok zorlu bir süreçten geçiyor, adeta bir İstiklal Savaşı. Güçlü bir Türkiye istiyoruz. Güçlü bir Türkiye için evet ben de varım” demişti.

In this article