Müjde Uzman: Bu mesleği bırakıp gideceğim!

Son zamanlarda adı sürekli aşk haberleriyle anılan Müjde Uzman, karşısında gazetecileri görünce bu duruma çok öfkelendiğini belirtti. Müjde Uzman çok uzun bir röportaj verdi Ünlü oyuncu Uzman, önceki...

3
3

Son zamanlarda adı sürekli aşk haberleriyle anılan Müjde Uzman, karşısında gazetecileri görünce bu duruma çok öfkelendiğini belirtti.

Müjde Uzman çok uzun bir röportaj verdi

Ünlü oyuncu Uzman, önceki gün 20 yıllık bir arkadaşım dediği kişiyle Balıkçıda yemek yerken görüntülendi. Son zamanlarda hakkında çıkan aşk haberlerine oldukça sinirlenen Uzman, kendisinin biriyle görüntülenmesinin yanlış anlaşılacağını umarak olsa gerek, çok uzun bir röportaja imza attı.

Uzman: Mesleği bırakıp gideceğim

Yapılan haberlerin artık canın tak ettiğini ifade eden ünlü oyuncu Uzman, artık mesleğini bıraktıracak seviyeye geldiğini dile getirdi. Konuyla ilgili gazetecilere açıklama yapan Uzman, durumdan rahatsızlığını belirtti. Uzman, “Televizyona çıkıyorum diye kimse benim özel hayatımı sorgulayamaz. Sırf bu yüzden mesleği bırakıp gideceğim. Sizin yüzünüzden belki gidip karınca inceleyeceğim. Ben bu mesleğe yazana okuyana TV programlarında bunları yorumlayanlara saygı duymuyorum. Hayatımı yaşamak istiyorum sadece” dedi.

Müjde Uzman kaç yaşında?

Son zamanlarda adı sürekli aşk haberleriyle anılan Uzman, aynı zamanda oyunculuğuyla da dikkat çeken bir isim. Yer aldığı başarılı projerle adından söz ettiren ünlü isim, son olarak gazetecilere verdiği uzun röportajda kendini ifade etmişti. Hakkında çıkan haberlerle neredeyse mesleği bırakma seviyesine geldiğini belirten Uzman, bu durumdan oldukça rahatsız. Hakkında çıkan haberlerle birlikte çoğu kullanıcı arama motorlarında Müjde Uzman kaç yaşında, Müjde Uzman kimdir şeklinde aramalar yapıyor. Ünlü oyuncu Uzman 26 Eylül 1984 doğumludur ve 33 yaşındadır.

In this article