Müge Anlı’ya rekor ceza! 1 milyon 320 bin lira…

Sabah programlarının en fazla ve ilgiyle izlenen programlarından biri olan ve her seferinde bulduğu insanları ailelerine kavuşturan Müge Anlı’ya büyük şok! RTÜK cezayı kesti ATV’de yayınlanan Müge Anlı...

3
3

Sabah programlarının en fazla ve ilgiyle izlenen programlarından biri olan ve her seferinde bulduğu insanları ailelerine kavuşturan Müge Anlı’ya büyük şok!

RTÜK cezayı kesti

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına Suriyeli göçmenleri yurt dışına kaçıran bir insan kaçakçısı bağlandı. Seri katil Atalay Filiz için “Yurt dışına kaçmasına izin vermeyeceğiz” diyerek, Filiz’in fotoğraflarının bu işi yapan herkese illegal olarak dağıtıldığı ifade etti. Müge Anlı programa katılan insan kaçakçısına; “Mültecilere can yeleği takmayı unutmayın” demişti. İşte bu sözler sonrası RTÜK, bu yayından dolayı ATV’ye 1 milyon 320 bin lira ceza kesti.

Müge Anlı nasıl bir açıklama yapacak?

ATV’de izlenme rekorları kıran ve sabah programları arasında en ilgi çekici program haline gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, yine adından bahsettirmeyi başardı anck bu kez ilginç ve tepki çeken bir olayla karşı karşıya kaldılar.

Ünlü program yaptığı skandal sonrası da rekor bir ücret ödemek zorunda kaldı ve Müge Anlı’nın konuyla ilgili ne diyeceği merak konusu oldu.

In this article