[sam_zone id=1]

Yıldız futbolcu Mesut Özil’in gözdesi Hadise mi?

Ünlü şarkıcı Hadise ile İngiltere Premier Lig’in dev takımı Arsenal’de forma giyen Mesut Özil arasındaki aşk dedikoduları gittikçe alevleniyor. Hadise, Hakan Sabancı’dan ayrılmış ve bu ayrılığın ardından flaş...

4
4

Ünlü şarkıcı Hadise ile İngiltere Premier Lig’in dev takımı Arsenal’de forma giyen Mesut Özil arasındaki aşk dedikoduları gittikçe alevleniyor.

Hadise, Hakan Sabancı’dan ayrılmış ve bu ayrılığın ardından flaş bir açıklamada bulunmuştu. Ünlü şarkıcı, o açıklamasında “Hayatımda kimse yok ancak her an her şey olabilir” ifadesini kullanmıştı.

Özil’i mi kast etti?

Hadise’nin bu ifadeyi kullanması üzerine, Mesut Özil dedikoduları alevlendi. Ünlü ismin, bu ifadeyi kullanırken Özil’i kast ettiği iddia edildi.

Kasım ayında İstanbul’a gelmişti

Hadise’nin adı 2011 yılında da Özil ile anılmıştı. Ancak o gün ortaya atılan iddialar bir türlü doğrulanamamıştı. Özil’in uzun bir aranın ardından geçtiğimiz Kasım ayında İstanbul’a geldiği ve bu ziyarette Hadise ile de görüştüğü öne sürüldü.

Mendy Capristo ile bir ayrılıp bir barışıyor!

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özil, İngiliz şarkıcı Mendy Capristo ile birlikteydi. Ancak Özil’in bu ilişkisi oldukça çalkantılı ilerledi. İkili, bir ayrılıp bir barıştı. Özil’in aklının karışık olduğu ve Hadise’yi unutamadığı konuşuluyor.

In this article