Mesut Komiser ölüyor mu? Yeni fragmanda dikkat çeken detay

Ekranların uzun soluklu dizilerinden biri olan Arkak Sokaklar’In Mesut Komiser’i Şevket Çoruh, diziden ayrılıyor mu? 31 Mart’ta yayınlanacak olan yeni bölümünün fragmanında doğu görevinde bulunan ve teröristler çrpışan...

2
2

Ekranların uzun soluklu dizilerinden biri olan Arkak Sokaklar’In Mesut Komiser’i Şevket Çoruh, diziden ayrılıyor mu?

31 Mart’ta yayınlanacak olan yeni bölümünün fragmanında doğu görevinde bulunan ve teröristler çrpışan Mesut bu kez ölmekten kurtulacak mı? İşte bu soruların cevabını Arkak Sokaklar’ın yeni bölümünde öğreneceğiz.

Dizide ölüyor mu?

435. bölüm fragmanından vurulduktan sonra ameliyata alınan Mesut’un yattığı hastanenin yakınında bombalı araç patlatır. Doktorların Mesut’un başındna ayrılmaısnı fırsat bilen teröristler içeriye sızar ve Mesut’un başına silah dayar. Mesut’un yeni bölümde yaşayıp yaşamayacağı şimdiden merak konusu.

Sosyal medya mesajı sonrası…

Şevket Çoruh, İrfan Değirmenci’nin Kanal D’den ayrılmasının ardından sosyal medya hesabından tepki göstermiş ve “Ben de hayır diyorum. Beni de kovun” mesjaı ile kısa zamanda büyük ses getirmişti. Bu ölüm sahnesinin bu mesajdan dolayı çekidiği düşünülürken diziden çıkartılmasının an meselesi olduğu iddia ediliyor.

Şevket Çoruh’un kariyeri

1989 yılından beri çeşitli tiyatro oyunlarında rol aldı. Bu sanat merkezinden mezun olan sanatçı, adını bir İnternet firmasının reklamında oynadığı “Kokoreççi” tiplemesiyle duyurmuştur.

2006 yılında bu yana Arka Sokaklar adlı dizide oynamaktadır. Kendisi en çok Arka Sokaklar dizisindeki Mesut rolüyle tanınır.

Broadway geçmişinde sahnelenen en uzun tek kişilik oyun olan Caveman (Mağara Adamı) adlı tiyatro oyununun Türkiye’de sahnelendiği ikinci sezonunda 23 Ekim 2010 tarihinden itibaren rol aldı.

Özel yaşamı

Şevket Çoruh, 30 Haziran 1973 tarihinde İstanbul’da, terzi bir anne ile şoför bir babanın tek çocuğu olarak doğmuştur.

Babası Selami bey Üsküdar-Kadıköy hattında dolmuş şoförlüğü yapmaktaydı. 14 yaşından 24 yaşına kadar İstanbul Maltepe’de büyümüştür.

Çoruh Aslen Artvinlidir. Ailesi 1877-1878 Osmanlı-Rus Savaşı sonunda Ardanuç’un Anaçlı köyünden İstanbul’a göç etmiş ve 1973 yılında istimlak edilerek bugün Ömerli Barajı suları altında kalmış olan Muratlı köyüne yerleşmiştir.

İlk ve orta öğrenimini Üsküdar’da Taşmektep İlkokulu’nda, lise öğrenimini ise Kartal Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Liseden sonra girdiği Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı.

Günay Karacaoğlu ile yaptığı evlilikten bir kızı bulunmaktadır. Daha sonra Günay Karacaoğlu’ndan boşanmış ve bunu da “Birbirimize artık aşık değiliz.” şeklinde açıklamıştır.

In this article