Tesettürlü videosu rekor kırdı

Güzel oyuncu Meryem Uzerli tesettür taktı ve sosyal medya sallandı. Ünlü oyuncu tesettürlü video paylaşınca hayranları şok yaşadılar. Ünlü oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden video paylaştı Sosyal medya...

2
2

Güzel oyuncu Meryem Uzerli tesettür taktı ve sosyal medya sallandı. Ünlü oyuncu tesettürlü video paylaşınca hayranları şok yaşadılar.

Ünlü oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden video paylaştı

Sosyal medya hesabı üzerinden tesettürlü bir video paylaşan ünlü oyuncu uzerli, hayranları şoka uğrattı. Bu video ile hayranlarını şoka uğratan ünlü isim, sosyal medya ve magazin basınının da dilinden düşmedi.

Ekranlara yeniden dönüş yapmıştı

‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde Suzi karakteriyle ekranlara tekrar dönüş yapan ve izleyicileri ekranlara kilitleyen ünlü oyuncu, çektiği video ile adından uzun süre söz ettirdi. Tesettürlü videosunu sosyal medyadan paylaşan Uzerli, hayranlarını şaşırttı.

Ünlü oyuncuyu, hayranları yorum yağmuruna tuttu

Videoyu gören hayranları ilk önce Uzerli’nin tesettüre girdiğini düşündüler. Ancak açıklama kısmını okuyan hayranlar, Uzerli’nin Suudi Arabistan’a üç günlüğüne gideceği için kapandığını okudular.

Beş yüz binden fazla beğeni alan videoya ise en çok Arap hayranlar tarafından yorum ve beğeni geldi.

Meryem Uzerli kaç yaşında?

Muhteşem Yüzyıl adlı diziyle geniş bir hayran kitlesi yakalayan ve şu sıralar yeni dizisiyle hayranlarının karşısında olan Meryem Uzerli kaç yaşında diye merak ediliyor. Her daim bakımlı ve güzel olan ünlü oyuncu 12 Ağustos 1983 doğumlu ve 34 yaşında.

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken ve paylaşımlarıyla sürekli gündeme gelen ünlü isim, son olarak tesettürlü bir video paylaşmış ve adından uzun süre söz ettirmişti.

 

In this article