Meryem Uzerli’den duygusal mesaj

Renkli kişiliği ve oyunculuğu ile Türkiye’de kısa zamanda çok sevilen Meryem Uzerli, Can Ateş ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Lara için duygusal mesaj yayınladı. Duygusal bir paylaşımda bulundu...

2
2

Renkli kişiliği ve oyunculuğu ile Türkiye’de kısa zamanda çok sevilen Meryem Uzerli, Can Ateş ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Lara için duygusal mesaj yayınladı.

Duygusal bir paylaşımda bulundu

Kızının yeni yaşını ailesiyle birlikte kutlayan ünlü oyuncu minik Lara için duygusal bir yazı kaleme aldı.

Meryem Uzerli sosyal medya hesabındaki paylaşımında bu yazıyı yazdı;

“Sen benim için en büyük hediyesin. Benim en büyük aşkım… Benim her şeyim… Birinci saniyeden itibaren bana güç veresin… Hiçbir cümle seni ne kadar sevdiğimi anlatamaz. Senin doğum gününde ben de doğdum. Bütün annelere en içten selamlarımı gönderiyorum. İyi ki doğdun Laracığım…Seni sonsuz seviyorum!”

Can Ateş yok

Can Ateş’in, kızı doğduğundan beri doğum günlerinde yanında olmaması ise dikkat çekti. Lara Uzerli, ilişkileri 2012’de başlayan ve bir yıl sonra biten Meryem Uzerli ve Can Ateş’in kızı. Hamileyken iş adamından ayrılan oyuncu, çocuğunu Almanya’da tek başına büyütmüştü. Can Ateş’in Lara’yı altı aylıkken görmesine izin veren Uzerli, Ateş’i hayatına dahil etmemeye özen gösteriyor.

Meryem Uzerli’nin kariyeri

12 Ağustos 1983 tarihinde, 4 çocuklu bir ailenin en küçük ve ikinci kızı olarak Almanya Hessen’in Kassel Şehri’nde Türk babadan ve Alman anneden dünyaya gelmiştir. İlerleyen yaşlarında Hamburg’a yerleşmiş ve Schauspiel Studio Frese’de oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır.

İki ağabeyi ve bir ablası vardır. Oyuncu 8 ay süren seçmeler sonrasında Meral Okay‘ın yazdığı, Timur Savcı’nın yapımcılığını yaptığı 2011 yılının dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan rolünü canlandırmıştır.

Uzerli, aynı zamanda Almanya’da birçok dizide ve birçok filmde rol almış bir oyuncudur. Ana dili Almanca olan genç oyuncu, aynı zamanda iyi derecede İngilizce biliyor. Türkçesi ise bugün oynadığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırmış olduğu Hürrem Sultana paralel olacak kadar gelişmiştir.

In this article