Türkiye’nin megastarı Tarkan’dan müjde gibi haber

Türkiye’nin megastarı Tarkan, yeni yılın ilk konserini Wolkswagen Arena‘da gerçekleştirdi. Ünlü şarkıcı, konserin tüm gelirlerinin Darüşşafaka’ya bağışlanacağını ve bu gelirlerle Darüşşafaka’da bir sanat merkezi kurulacağını açıkladı. Tarkan’dan yaz...

1
1

Türkiye’nin megastarı Tarkan, yeni yılın ilk konserini Wolkswagen Arena‘da gerçekleştirdi. Ünlü şarkıcı, konserin tüm gelirlerinin Darüşşafaka’ya bağışlanacağını ve bu gelirlerle Darüşşafaka’da bir sanat merkezi kurulacağını açıkladı.

Tarkan’dan yaz ayı için albüm müjdesi!

Yaklaşık 6 bin kişinin katıldığı konserde Tarkan, hem eski hem de yeni şarkılarını seslendirdi. Ünlü isim, burada hayranlarına bir de müjde verdi ve yaklaşık 3-4 yıldır üzerinde çalıştığı bir pop albümünün yakında piyasaya çıkacağını söyledi.

‘Yüzümde bir gülümseme ile uyudum’

Ünlü şarkıcı, dün gecenin ardından bir açıklama daha yaparak, “Dün gece yüzümde sevinçli bir gülümseme ile uyudum. Çünkü bu konserden elde edilen tüm gelirle Darüşşafaka’da bir sanat merkezi oluşturulacak. Ne mutlu bana ki böylesi hayırlı bir projenin parçası oldum. Benimle birlikte bu güzel projeye katkıda bulunmuş olan herkese can-ı gönülden teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

In this article