Makyajsız halini görenler tanıyamadı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan ünlü oyuncu Meryem Uzerli makyajsız halini paylaştı. Ünlü oyuncu ilginç tepkiler aldı. Meryem Uzerli Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Eşkiya Dünyaya Hükümdar...

2
2

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine katılan ünlü oyuncu Meryem Uzerli makyajsız halini paylaştı. Ünlü oyuncu ilginç tepkiler aldı.

Meryem Uzerli Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Meryem Üzerli ile renklendi. Ünlü oyuncunun yeni katıldığı dizi ekibine gelen yorumlar gayet olumlu oldu. Çiçeği burnunda oyuncu, bu sıralar zaten magazin dünyası gündeminde sıklıkla konuşuluyordu ancak kısa süre önce Uzerli’nin Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf, gündeme bomba gibi oturdu.

Uzerli makyajsız halini paylaştı

Yazdan kalma olduğu anlaşılan bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşan ünlü oyuncu, şaşırttı. Makyajsız bir şekilde çekilmiş olan fotoğrafa çok sayısa yorum vebeğeni geldi. Uzerli’nin makyajsız fotoğrafında yüzündeki çiller ve şiş gözleri dikkat çekti.

Uzerli’nin fotoğrafına çok sayıda yorum geldi

Güzelliği ile herkes tarafından büyük övgüler alan ünlü oyuncu Uzerli, Instagramdan paylaştığı makyajsız fotoğrafıyla olay oldu. Instagram hesabında yazdan kalan bir fotoğrafını paylaşan Uzerli, hayranlarını şaşırttı.

Görenler Uzerli’yi tanıyamadı

Yakın plandan çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan ve bu fotoğraflarına alışkın olmadığımız ünlü isim, bu paylaşımıyla hayranlarını şaşırttı. Makyajsız olarak çekilen fotoğrafta Uzerli’nin yüzündeki çiller ve şiş gözleri dikkat çekti. Ünlü oyuncuya çok sayıda olumlu yanıt gelirken, çok sayıda hayranı da fotoğradı iyi bulmadılar. Meryem Uzerli makyajsız hali merak edilen oyunculardan biriydi. Ünlü oyuncunun makyajsız ve makyajlı hali arasında aşırı bir uçurumun olmadığı görüldü. Şu sıralarda ünlü oyuncunun bu fotoğrafı sosyal medyada en çok konuşulan olaylardan biri haline geldi.

İşte O Fotoğraf:

In this article