Fahriye’yi çıldırtacak ‘Burak’ yorumu

Kainat güzeli İranlı model Mahlagha Jaberi Burak Özçivit fotoğraflarına Instagramdan Türkçe yorum yaptı. Yorumlar Fahriye Evcen’i çok kızdıracağa benziyor. Kainat güzeli, Burak Özçivit’in fotoğraflarına yorum yaptı Kainat güzeli...

2
2

Kainat güzeli İranlı model Mahlagha Jaberi Burak Özçivit fotoğraflarına Instagramdan Türkçe yorum yaptı. Yorumlar Fahriye Evcen’i çok kızdıracağa benziyor.

Kainat güzeli, Burak Özçivit’in fotoğraflarına yorum yaptı

Kainat güzeli İranlı model Mahlagha Jaberi, ünü Türkiye’nin dışına da yayılan ünlü oyuncumuz Burak Özçivit’in Instagramdaki fotoğraflarına yorum yaptı. Kainat güzeli İranlı model Mahlagha Jaberi’nin yaptığı yorumlar, birçok kişinin dikkatini çekti.

Mahlagha Jaberi’dan Türkçe yorumlar geldi

Mahlagha Jaberi, Burak Özçivit’in fotoğrafına Türkçe ‘yakışıklı’ diye yorumda bulundu. Jaberi’nin yorumlarını gören takipçiler, Özçivit’in sevgilisi oyuncu Fahriye Evcen’in bu yorumlara çok kızacağını söylediler.

Mahlagha Jaberi: Seni çok seviyoruz

Güzelliğiyle hemen herkesin dillerinde olan ünlü güzel Jaberi, Özçivit’i Instagram hesabında rahat bırakmıyor. Ünlü kainat güzeli, Özçivit’in fotoğraflarının altına Türkçe yazdığı ‘yakışıklı’, ‘seni çok seviyoruz’ gibi yorumlar, herkesin diline düştü.

Jaberi, Özçivit’e övgüler yağdırdı

“One Time” dergisinin en dikkat çekici modeli seçilen ve Kainat güzeli olan İranlı ünlü isim Jaberi, Burak Özçivit’in fotoğraflarına övgüler yağdırmaya devam ediyor. Yorumlarıyla dikkatlerden kaçmayan güzel, Fahriye Evcen’i kızdıracağa benziyor.

Araplar Özçivit ve Mahlagha ikilisini birbirlerine yakıştırdılar

Özçivit’in fotoğraflarının altındaki kainat güzeli yorumlarını gören Arap hayranlar bu yorumlara başka yorumlarla karşılık verdiler. Arap hayranlar, Jaberi ve Özçivit için ‘Best Couple’ yani ‘en iyi çift’ yorumunda bulundular.

Konuyla ilgili henüz Özçivit’ten bir açıklama gelmiş değil, Evcen’in de bu yorumlara kızıp kızmayacağı merak konusu.

İşte o yorumlar:

In this article