Madonna, Mevlana Türbesini ziyaret edecek

ABD’li dünyaca ünlü şarkıcı Madonna Mevlana türbesini ziyaret etmek için Türkiye’ye geliyor. Ünlü ismin yanında Türk fotoğrafçı Mert Alaş da olacak. Madonna, Türkiye’ye geliyor ABD’li şarkıcı Madonna, dünyaca ünlü...

2
2

ABD’li dünyaca ünlü şarkıcı Madonna Mevlana türbesini ziyaret etmek için Türkiye’ye geliyor. Ünlü ismin yanında Türk fotoğrafçı Mert Alaş da olacak.

Madonna, Türkiye’ye geliyor

ABD’li şarkıcı Madonna, dünyaca ünlü Türk fotoğrafçı Mert Alaş ile birlikte Mevlana’nın türbesini ziyaret etme kararı aldı. Konya’daki mevlana türbesini ziyaret edecek olan ünlü isim yakın çevresine çok heyecanlı olduğunu söyledi.

Mevlana’ya olan yakın ilgisiyle bilinen Madonna, mayıs ayında yakın arkadaşı fotoğrafçı Mert Alaş’la birlikte ülkemize giriş yapacak. Mevlana Celaleddin Rumi’nin Konya’ya gelişinin 789’uncu yıl dönümü kapsamında düzenlenecek etkinliğe katılacağı belirtilen Madonna için şimdiden hazırlıklar başladı.

Mevlana’nın şiirlerini seslendirmişti

Daha önce Mevlana’nın şiirlerini seslendiren, ‘Like A Prayer’ şarkısının klibinde semazenleri oynatan Madonna, şimdi de Konya’daki Mevlana Türbesini ziyaret ederek bu sevgisini herkese göstermeyi planlıyor. 2 günlük Konya ziyaretinin ardından Mert Alaş’la birlikte Bodrum’a geçerek burayı da ziyaret etmeyi planlayan ünlü isim, burada da denizin ve güneşin keyfini çıkaracak. Kiralayacağı lüks tekneyle Ege’deki koyları da gezmeyi düşündüğü belirteilen ünlü isim için, Türkiye hayranı yorumları yapılıyor.

Alınan bilgilere göre son olarak ünlü isim rotasını İngiltere’ye çevirecek.

Modanna siyasi bir kişilik de göstermişti

Ünlü şarkıcı Madonna son zamanlarda ABD’deki başkanlık seçimleriyle ilgili yaptığı açıklamalarla gündeme oturmuş bir isimdi. Ünlü şarkıcı Trump’ın başkanlığına hiç sıcak bakmamış ve Trump’ı bir felaket olarak niteleyen söylemlerde bulunmuştu.

In this article