Madonna, Afrikalı çocukları evlat edindiğini resmen duyurdu

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna’nın geçtiğimiz günlerde Afrika ülkesi Malavi’den iki çocuğu evlat edinmek için başvuru yaptığı ortaya çıkmıştı. Ünlü ismin yaptığı başvuru kabul edildi ve Madonna, dört yaşlarındaki...

2
2

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna’nın geçtiğimiz günlerde Afrika ülkesi Malavi’den iki çocuğu evlat edinmek için başvuru yaptığı ortaya çıkmıştı.

Ünlü ismin yaptığı başvuru kabul edildi ve Madonna, dört yaşlarındaki ikiz kız çocuklarını evlat edindi.

‘Ailemin bir parçası olmalarına çok sevindim’

Başarılı şarkıcı, kişisel Instagram hesabından da bu konuyu resmen duyurdu. 58 yaşındaki isim, çocuklarla beraber çektirdiği bir fotoğrafı paylaşarak, “Resmi olarak Malavi’den ikiz kız kardeşleri kabul etme sürecini tamamladığımı doğruluyorum. Onların şu anda ailemin bir parçası olmalarına oldukça sevindim. Malavi’de bunu mümkün hale getiren herkese minnettarım ve bu geçiş döneminde medyanın gizliliğimize saygı göstermesini rica ediyorum. Yardımcı olan herkese tüm destek ve sevgileri için teşekkür ederim” notunu düştü.

Madonna’nın bu gönderisi 3 saat içerisinde yüz binin üzerinde beğeni alırken ünlü isme çok sayıda tebrik mesajları gönderildi.

Afrika’dan evlat edinme onun için bir ilk değil

Madonna, Malavi’den daha önce de iki çocuğu evlatlık olarak almıştı. 58 yaşındaki şarkıcı, 2006’da David Banda’yı, 2009 yılında ise Mercy James’i evlat edinmişti.

Yıldızın Malavi ile olan ilişkisi çocukların hayatlarını iyileştirmek, yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla Raising Malawi adındaki yardım kuruluşunu kurduğu 2006 yılına dayanıyor.

Öte yandan yıldızın daha önceki ilişkilerinden iki çocuğu bulunuyor: Lourdes ve Rocco…

Dünyaca ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl eski kocası Guy Ritchie ile Rocco’nun velayeti ile ilgili olarak bir anlaşmazlık yaşamıştı. Madonna, velayetin kendisine verilmesini talep etmiş ancak bu davayı kaybetmişti. 16 yaşındaki Rocco, bu olayın ardından babasıyla yaşamak için Londra’ya taşınmıştı.

In this article