Madonna, Afrikalı ikiz kızları evlat edindi

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna’nın Afikalı iki çocuğu evlat edinmek için başvuru yaptığı ortaya çıkmıştı. Ünlü isim, bunun için Malavi’ye gitmiş ve Malavi’nin başkenti Lilongwe’de bulunan bir mahkemede görülmüştü....

2
2

Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna’nın Afikalı iki çocuğu evlat edinmek için başvuru yaptığı ortaya çıkmıştı.

Ünlü isim, bunun için Malavi’ye gitmiş ve Malavi’nin başkenti Lilongwe’de bulunan bir mahkemede görülmüştü.

Stella ve Esther adındaki ikiz kızları evlat edindi

Bugün gelen bilgiye göre, Madonna artık resmi olarak iki Afrikalı çocuk sahibi… Çocukların ikiz kız olduğu öğrenildi. Dört yaşında olan çocukların isimlerinin ise Stella ve Esther olduğu bildirildi.

Madonna, Malavi’den daha önce de iki çocuğu evlatlık olarak almıştı. 58 yaşındaki şarkıcı, 2006’da David Banda’yı, 2009 yılında ise Mercy James’i evlat edinmişti.

Yıldızın Malavi ile olan ilişkisi çocukların hayatlarını iyileştirmek, yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla Raising Malawi adındaki yardım kuruluşunu kurduğu 2006 yılına dayanıyor.

Ülkenin ilk pediatrik yoğun bakım ünitesini kurdu

Hayırseverliği ile bilinen Madonna, evlat edinmenin yanı sıra kız öğrencilere burs sağlıyor ve aynı zamanda Malavi şehirlerinden Blantyre’de bulunan bir hastaneye ülkenin ilk pediatrik yoğun bakım ünitesini kurmuştu.

Öte yandan yıldızın daha önceki ilişkilerinden iki çocuğu bulunuyor: Lourdes ve Rocco…

Dünyaca ünlü şarkıcı, geçtiğimiz yıl eski kocası Guy Ritchie ile Rocco’nun velayeti ile ilgili olarak bir anlaşmazlık yaşamıştı. Madonna, velayetin kendisine verilmesini talep etmiş ancak bu davayı kaybetmişti. 16 yaşındaki Rocco, bu olayın ardından babasıyla yaşamak için Londra’ya taşınmıştı.

Yıldız isim, son olarak ABD’nin yeni başkanı Trump’a karşı yapılan protestolarda görüntülenmişti. Ünlü şarkıcı, bu protestolar sırasında Trump’a, “F… you” diyerek küfretmişti.

In this article