O Ses’in yıldızı konuştu: “Annem gibi soyunamam”

O Ses İngiltere yarışmasının yıldızı Lucy Kane, yaptığı açıklamada annesi Linda Lusardi gibi çıplak fotoğraflar çektirmeyeceğini çünkü onun kadar iyi bir vücuda sahip olmadığını söyledi. 20 yaşındaki Lucy...

2
2

O Ses İngiltere yarışmasının yıldızı Lucy Kane, yaptığı açıklamada annesi Linda Lusardi gibi çıplak fotoğraflar çektirmeyeceğini çünkü onun kadar iyi bir vücuda sahip olmadığını söyledi.

20 yaşındaki Lucy Kane, İngiltere’de önemli bir gazetenin 3. Sayfa güzeli olarak poz verdi. Fakat aynı gazeteye yıllar önce poz veren annesi gibi olamayacağını söyledi.

Üstsüz pozlar verdi

Şarkıcılığın yanı sıra modellik de yaptığını belirten Lucy, annesinin yıllar önce üstsüz pozlar verdiğini fakat kendisinin bu tip pozlar verebilecek bir vücuda sahip olmadığını belirtti.

Lucy Kane, “3. Sayfada olmak şaşırtıcıydı. Ne ile karşılaşacağımı bilmiyordum ama gerçekten çok hoş idi. Beyonce’den önceki sayfadaydım, bundan çok memnun kaldım” dedi.

Kızıyla gurur duyuyor

Yarışmada Black Eyed Peas grubunun kurucusu Will.i.am’in takımında yer alan Lucy Kane’nin annesi Linda 58 yaşında ve kızıyla gurur duyuyor. Lucy, Hertfordshire’daki işini bıraktıktan sonra tam zamanlı bir model olarak hayatına devam ediyor. Bu ayki Vogue ve Argos kataloğunda da yer bulmuş.

In this article