[sam_zone id=1]

Lindsay Lohan’ın müslüman olduğu iddia edildi

ABD’li oyuncu, model ve şarkıcı olan Lindsay Lohan’ın Instagram hesabındaki bütün fotoğrafları silip, Intagram bio’suna “Alaikum Salam” yazması dedikoduları da beraberinde getirdi. Lohan’ın, kişisel Instagram profilindeki bu değişiklik...

73
73

ABD’li oyuncu, model ve şarkıcı olan Lindsay Lohan’ın Instagram hesabındaki bütün fotoğrafları silip, Intagram bio’suna “Alaikum Salam” yazması dedikoduları da beraberinde getirdi. Lohan’ın, kişisel Instagram profilindeki bu değişiklik “Lindsay Lohan müslüman oldu” şeklinde yorumlandı.

Lohan, ayrıca geçtiğimiz yıl Gaziantep’te bulunan bir mülteci kampını ziyaret etmiş ve burada tesettürlü bir görüntü vermişti. Ünlü isim, ayrıca 2015 yılında Brooklyn’de elinde Kuran ile görüntülenmişti. Lohan, daha sonradan Kuran’ın ardadaşlarından birinin hediyesi olduğunu söylemişti.

"Lindsay Lohan müslüman oldu" iddiaları Lohan'ın Instagram profiline "Alaikum Salam" yazmasıyla ortaya atılmıştı
“Lindsay Lohan müslüman oldu” iddiaları Lohan’ın Instagram profiline “Alaikum Salam” yazmasıyla ortaya atılmıştı

Profilindeki değişiklik, “Lindsay Lohan müslüman oldu” şeklinde yorumlandı

Lohan’ın, son olarak Instagram proflindeki tüm fotoğrafları silmesi ve ardından Instagram’daki bio’suna “Alaikum Salam” ifadesini yazması, akıllara “Lindsay Lohan müslüman mı oldu” sorusunu getirdi.

Bu sorunun cevabı henüz net değil. Lohan, konuyla ilgili olarak şu ana kadar bir açıklama yapmadı ancak dünyanın dört bir yanında bulunan Müslümanlar, ünlü oyuncuyu Müslüman olduğu için tebrik etti.

Lındsay Lohan kapandı (Gaziantep, 2016)
Lındsay Lohan kapandı (Gaziantep, 2016)

Geçtiğimiz yıl Gaziantep’e gelmişti

Lindsay Lohan, geçtiğimiz yıl Gaziantep’te bulunan bir mülteci kampını ziyaret etmişti. Lohan, bu ziyaret sırasında tesettürlü bir şekilde görüntülenmiş ve ünlü ismin bu görüntüsü dünya basınında oldukça yer bulmuştu.

Lohan’ın Gaziantep ziyaretinde neler yaşanmıştı?

Lohan, Gaziantep’teki Nizip Konteyner Kenti’ni ziyaret etmiş ve burada çocuklara oyuncak dağıtmıştı.

Lohan’a bu ziyaret sırasında Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de eşlik etmişti. Lohan, kendisine çiçek veren bir Suriyeli çocuğu başından öpmüştü.

Kuran-ı Kerim hediye edilen ünlü isim, burada bir bebeğe Cumhuriyet Altını takmıştı.

In this article