[sam_zone id=1]

Larissa Gacemer’in Türkiye sevgisi

Türk vatandaşı olmak için başvuru yapan ünlü oyuncu Larissa Gacemer, Türkiye’ye ve Atatürk’e olan hayranlığını paylaşımlarıyla anlatıyor. Geçtiğimiz aylarda Türk vatandaşı olmak için başvuru yapan oyuncu Gacemer, Türkiye’ye...

85
85

Türk vatandaşı olmak için başvuru yapan ünlü oyuncu Larissa Gacemer, Türkiye’ye ve Atatürk’e olan hayranlığını paylaşımlarıyla anlatıyor.

Geçtiğimiz aylarda Türk vatandaşı olmak için başvuru yapan oyuncu Gacemer, Türkiye’ye karşı beslediği sevgiyi, yaptığı paylaşımlarıyla hayranlarına ve takipçilerine duyurmaya devam ediyor.

Paylaşımına, “Burası benim evim” yazan Brezilyalı Gacemer, “Yanındayım, burası benim evim. Kimse bunu değiştirmeyecek. Türkiye benim canım, benim kalbim senin. Beraber her şey güzel olacak” notunu düştü.

larissa-gacemer-turkiye-sevgisi

Larissa Gacemer kimdir?

Gacemer 5 Kasım 1988 tarihinde Brezilya’nın Sao Paulo kentinde doğan ünlü oyuncudur. Kızlık soyadı Rodrigues olan ünlü ismin bir tane ablası vardır.

17 yaşında modellik kariyerine başlayan ünlü manken ve oyuncu Gacemer, Türkiye’ye gelmeden önce Brezilya’da 4 yıl tiyatro eğitimi görmüştür.
Görev aldığı Reklam kampanyaları sebebiyle ABD, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye’de bulunan ünlü isim bu çalışmalarıyla dikkat çekti.

2011 yılında İzmir’e bir reklam kampanyası için çalışmaya giden Gacemer, ardından İstanbul’da bir defileye katılmış ve burada eski basketçi Burak Gacemer ile tanışmıştır. Bu tanışıklığın ardından ülkesine dönen Brezilyalı güzel Gacemer, eski basketçi Burak Gacemer ile internet üzerinden görüşmeye devam etmiş ve daha sonra İstanbul’a gelerek Mayıs 2011’de Gacemer ile hayatını birleştirmiştir.

2012 yılında “Krem” dizisinin yönetmeni Gacemer’i telefonla arayıp “Krem” dizisinde rol almasını istemiş, Gacemer bu teklifi kabul ederek, dizide Duygu Yetiş, Kenan Ece, Ebru Akel ile beraber rol almıştır.

İngilizce ve Portekizçe dillerine hakim olan ünlü isim Larissa Gacemer, tam olarak Türkçe konuşamamakta ancak Türkçeyi çok iyi anlamaktadır.

In this article