[sam_zone id=1]

Lamar Odom, boşandığı eşi Khloe Kardashian’ı geri istiyor

ABD’li ünlü basketbolcu Lamar Odom, geçtiğimiz Aralık ayında boşandığı eşi Khloe Kardashian’ı özlediğini ve onu geri istediğini açıkladı. Odom, bu açıklamayı Khloe Kardashian’ı boşadıktan sadece birkaç hafta sonra...

75
75

ABD’li ünlü basketbolcu Lamar Odom, geçtiğimiz Aralık ayında boşandığı eşi Khloe Kardashian’ı özlediğini ve onu geri istediğini açıkladı.

Odom, bu açıklamayı Khloe Kardashian’ı boşadıktan sadece birkaç hafta sonra yaptı. Khloe ile Lamar, 2009 yılında evlenmiş ve 17 Aralık 2016 tarihinde resmen boşanmışlardı.

Ancak Odom, boşanmalarına karşın 32 yaşındaki eski eşi Khloe’i geri alabileceği konusunda umudunu kaybetmedi.

‘Dürüst olmak gerekirse karımı geri istiyorum’

Basketbolcu Odom’a bir röportaj sırasında gelecekten beklentisi soruldu. Odom ise bu soruyu, “Dürüst olmak gerekirse karımı geri istiyorum” diyerek cevapladı.

Ancak Khloe şu anda Tristin Thompson’la çıkıyor ve kısa bir süre önce de çok mutlu olduğunu ifade ettiği için Odom’un istediğini alması pek olası bir durum değil.

Lamar Odom’un aldatması bardağı taşırdı

Odom ve Kardashian çiftin oldukça sıkıntılı geçen bir evlilikleri vardı. Çift arasında sık sık kavgalar ve ayrılıklar baş gösteriyordu. Odom’un Kardashian’ı aldatması bardağı taşıran son damla olmuş ve Kardashian, eşine boşanma davası açmıştı.

In this article