Super Bowl performansıyla büyüleyen Lady Gaga yine ezber bozdu

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, önceki gün Amerikan futbolu liginin şampiyonunu belirleyen Super Bowl’da sahne almıştı. Lady Gaga Super Bowl’daki sahne performansıyla hem konser alanındaki hem de televizyon başındaki...

2
2

Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga, önceki gün Amerikan futbolu liginin şampiyonunu belirleyen Super Bowl’da sahne almıştı. Lady Gaga Super Bowl’daki sahne performansıyla hem konser alanındaki hem de televizyon başındaki izleyenleri adeta büyüledi. Başarılı şarkıcı 13 dakikalık performansı boyunca en sevilen şarkılarını seslendirdi.

Bir kez daha ezberleri bozdu

ABD’nin Super Bowl’daki performansıyla konuştuğu Gaga, bugün Houston’a veda etti. Ünlü isim, Houston’da son kez görüntülendiğinde kıyafetiyle bir kez daha ezberleri bozdu.

Tişörtü sütyensiz giydi!

Oldukça rahat bir kıyafet tercih eden Gaga, sarı saçlarını at kuyruğu yaptı, geniş bir güneş gözlüğü taktı. Gaga’nın üzerindeki tişörtü sütyensiz giymesi ise dikkatlerden kaçmadı.

‘Seni seviyorum Houston’

Lamborghini marka lüks bir araca binen ünlü isim, arabanın penceresinden sarkarak magazin muhabirlerine doğru döndü ve, “Seni seviyorum Houston” dedi.

Lady Gaga, lüks Lamborghini’den dışarıya sarktı ve “Seni seviyorum Houston” dedi

Super Bowl gecesinde satışlarda patlama

Gaga’nın Super Bowl performansını izleyenler müzik platformlarına hücum etti. 30 yaşındaki şarkıcının inanılmaz performansının ardından geçen 24 saatte satışların yüzde 1000 oranında arttığı belirlendi.

In this article