[sam_zone id=1]

‘Tecavüze uğradığımdan beri psikolojik sorunlarım var’

ABD’li dünyaca ünlü pop yıldızı Lady Gaga, 19 yaşında tecavüze uğradığından beri post-travmatik stres bozukluğu yaşadığını belirtti. Amerikalı sanatçı Gaga, New York’taki bir sığınma evini ziyaret etti. Dünyaca...

55
55

ABD’li dünyaca ünlü pop yıldızı Lady Gaga, 19 yaşında tecavüze uğradığından beri post-travmatik stres bozukluğu yaşadığını belirtti.

Amerikalı sanatçı Gaga, New York’taki bir sığınma evini ziyaret etti. Dünyaca ünlü sanatçı Gaga, “Zihinsel bir hastalığa yakalanmış durumdayım. Daha önce bunu hiç kimseye söylemedim” açıklamasında bulundu.

Sığınma evindeki gençlere hediyeler getiren ünlü sanatçı Gaga, “Bana gösterilen iyilik, doktorlar, ailem ve arkadaşlarımın gösterdiği nezaket gerçekten hayatımı kurtardı” dedi.

Lady Gaga tecavüz olayını anlatmıştı

İki yıl önce katıldığı bir radyo programında, 19 yaşındayken tecavüze uğradığını açıklayan Gaga, “Huzuru bulmak ve sakinleşmek adına meditasyon yapıyorum. Her gün akıl hastalığına karşı mücadele ediyorum” şeklinde konuştu.

Lagy Gaga, ziyaret sonrası sosyal medya hesabından bir mesaj yayınladı. Gaga, “Bugün en derin sırlarımı dünyayla paylaştım. Sırlar sizi utanç içinde tutuyor” dedi.

Lady Gaga kimdir

Gerçek adı, Stefani Joanne Angelina Germanotta olan ve Lady Gaga olarak bilinen Amerikalı şarkıcıdır. 1986 doğumlu olan Gaga, lise yıllarından beri çeşitli tiyatro ve müzik aktivetileri içerisinde yer alıyordu. İlk olarak bir rock grubunda yer alan ünlü sanatçı daha sonra gruptan ayrıldı. Dünyaca ünlü şirketlerde söz yazarı olarak yer aldı.

Lady Gaga yetenekleri sayesinde keşfedildi

Çeşitli sanatçılar arkasında vokal yapan Gaga, çok çeşitli yetenekleri sayesinde öne çıktı. Kendine has kişiliği ve yetenekleri sayesinde kısa sürede ünlü olan şarkıcı, dünyanın tanıdığı en ilginç isimlerden biridir. Neredeyse dünyanın bütün ülkelerinde tanınmaktadır.

In this article