Evlilik hazırlıkları yaparken ayrıldılar: Kylie Minogue ve Joshua Sasse

İki yıla yakın bir süredir çıkan ve ilişkilerinin oldukça iyi gittiğini bildiğimiz, hatta geçtiğimiz aylarda evlilik hazırlıkları yaptıklarını duyuran Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue ile aktör Joshua Sasse sürpriz...

2
2

İki yıla yakın bir süredir çıkan ve ilişkilerinin oldukça iyi gittiğini bildiğimiz, hatta geçtiğimiz aylarda evlilik hazırlıkları yaptıklarını duyuran Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue ile aktör Joshua Sasse sürpriz bir kararla ayrıldı.

48 yaşındaki Minogue, aktör Sasse’den 20 yaş büyüktü ancak çift, aralarında yaş farkının onları rahatsız etmediğini söyledi.

Minogue, geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajda geleceği ile ilgili olarak kaygılandığını ifade ederek annelik hakkında bir konuşma yapmıştı. Avustralyalı şarkıcı, geçmişte yaşadığı göğüs kanseri hastalığının anne olma tercihinin ortadan kaldırdığını söylemişti.

Anca Sasse, zaten Sebastian adında 3 yaşında oğlu olan bir baba. Dolayısıyla çiftin ayrılma noktasına gelmesinin Minogue’nun anne olmayı istememesiyle bir ilgisinin olamayacağı tahmin ediliyor.

Öte yandan ünlü bir aktör olmasına karşın Sasse’nin özel hayatına dair pek az şey biliniyor.

Geçtiğimiz yıl nişanlanmışlardı

Minogue, sık sık verdiği röportajlarda Sasse’nin onu nasıl mutlu ettiğini dile getiriyordu. Ünlü çift, geçtiğimiz yıl da iyi giden ilişkilerinin nişanlanarak taçlandırmışlardı.

“Sasse” soyismini alacağını açıklamıştı

Hatta ikilinin evlilik hazırlıkları yaptığı konuşuluyordu. Minogue, evlendiğinde Sasse soy ismini alacağını açıklamıştı. Ünlü şarkıcı, bu konuyla ilgili olarak “Sasse harika bir isim. Kylie Sasse harika bir sahne adı.” demişti.

Marta Milans ile mi aldattı?

Bu yılın başında Sasse’nin oyuncu Marta Milans ile yakınlaştığı söylentileri ortaya atıldı. Ünlü aktörün Minogue’yu Milans ile aldatmış olabileceği düşünülüyor.

In this article