[sam_zone id=1]

Kylie Minogue soy ismini değiştirecek

Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue, bir süredir oyuncu Joshua Sasse ile birlikte. Ünlü çift, geçtiğimiz aylarda nişanlanmışardı. İkili, şu an evlilik hazırlıkları ile gündemde… Çift, düğün tarihi ve düğün...

33
33

Avustralyalı şarkıcı Kylie Minogue, bir süredir oyuncu Joshua Sasse ile birlikte. Ünlü çift, geçtiğimiz aylarda nişanlanmışardı. İkili, şu an evlilik hazırlıkları ile gündemde…

Çift, düğün tarihi ve düğün planı konusunda henüz acele etmiyor. Ancak Mingoue, düğün öncesinde oldukça önemli bir karar aldı.

Avustralyalı şarkıcı, Sasse ile evlendiğinde onun soy ismini alacak. Bu da “Minogue” soy isminin Kylie için tarihe karışması anlamına geliyor. Ünlü şarkıcı, “Sasse” soy isminin harika bir soy isim ve aynı zamanda harika bir sahne adı olduğunu ifade etti. Avustralyalı şarkıcı, yine de Minogue soy isminin tamamen vazgeçmeyebilir. Minogue, “Sasse” soy ismini kesin olarak kullanacak ancak “Minogue” ismini tümden atıp atmama konusunda kararsız.

Minogue, sık sık Sasse’yi çok sevdiğini dile getiriyor. Ünlü şarkıcı, “Josh’un gözlerine baktığımda gördüğüm tek kişi o ve bu beni çok mutlu ediyor” demişti.

Eşcinsel evlilik yasallaşmadan evlenmeyecekler

Ünlü çift, geçtiğimiz yıl radikal bir karar aldıklarını açıklamıştı. Eşcinsel hakları konusunda aktivist bir tutum takınan ikili, Avustralya’da eşcinsel evlilikler yasallaşmadan evlenmeyeceklerini ifade etmişlerdi.

Minogue’nin nişanlısı Sasse, eşcinsellerin yasal olarak evlenebilmesi için yoğun bir şekilde çaba sarf ediyor.

Sasse, konu hakkında, “Avustralya’da eşcinsel evliliklerin yasal olmadığını öğrenince şoke oldum. Ahlaki, dini ya da her nedenle olursa olsun, benim sevdiğim insanla evlenme hakkımın olmasını ve başka birinin cinsel yönelimi nedeniyle olmamasını anlayamıyorum” demişti.

2017 yılı içerisinde Avustralya hükümeti eşcinsel evliliğin yasallaşması konusunda referandum yapacak.

In this article