Askerlik fotoğrafı olay oldu

Kuşum Aydın askerlik fotoğrafı ile olay oldu. Ünlü isim sosyal medya hesabından paylaştığı askerlik fotoğrafı ile büyük ses getirdi. Kuşum Aydın askerlik anılarını tazeledi Başarılı sanatçı Kuşum Aydın,...

6
6

Kuşum Aydın askerlik fotoğrafı ile olay oldu. Ünlü isim sosyal medya hesabından paylaştığı askerlik fotoğrafı ile büyük ses getirdi.

Kuşum Aydın askerlik anılarını tazeledi

Başarılı sanatçı Kuşum Aydın, sosyal medya hesabı üzerinden askerlik fotoğrafını hayranlarıyla paylaştı. Aydın’ın paylaştığı fotoğraf olay yarattı.

Bir döneme damgasını vuran, sahnelerin ve sabah programlarının aranılan ve en ünlü isimlerinden biri olan kuşum Aydın, bilindiği gibi sosyal medya hesabını aktif olarak kullanıyor. Uzun bir süredir sosyal hesabı kullanan ve renkli fotoğraflarla hayranlarını mutlu eden Aydın, yeni bir fotoğraf paylaştı. Ünlü sunucu ve şarkıcı Aydın’ın bu sefer paylaştığı, askerlik yapmakta olduğu yerde çekilmiş bir fotoğraftı.

Hayranları hem şaşırdılar hem de sevindiler

Gerçek ismi Muharrem Aydın Uğurlular olan ünlü ismin paylaştığı fotoğraf çok sayıda beğeni aldı. Sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz’la yakın arkadaş olan ünlü sunucu Kuşum Aydın, şimdilerde kendine zaman ayırıyor. Uzun bir süredir yeni bie projede görmediğimiz ünlü isim, buna rağmen sosyal medyadan adını duyurmaya devam ediyor.

Sosyal medya Aydın ile sallandı

Ünlü şarkıcının sosyal medya üzerinden askerlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşması ve fotoğrafın binlerce yorum alması üzerine sosyal medya sallandı. Ünlü şarkıcının fotoğrafı hakkında konuşan çok sayıda kullanıcı, Aydın’ı daha önce böyle görmediklerini söylediler. Aydın’ı askerlik fotoğrafıyla gören çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, askerliğini yapmış olduğu için ünlü ismi takdir ettiler.

In this article