[sam_zone id=1]

Kurtlar Vadisi Pusu bitti mi? Neden yayınlanmıyor?

Kurtlar Vadisi Pusu bitti mi diye merak ediliyor, dizinin neden başlamadığı soruluyordu. Ünlü dizinin neden yayınlanmadığı ortaya çıktı. Kurtlar Vadisi dizisinin neden başlamadığı ortaya çıktı. Yayınlandığı günden bu...

100
100

Kurtlar Vadisi Pusu bitti mi diye merak ediliyor, dizinin neden başlamadığı soruluyordu. Ünlü dizinin neden yayınlanmadığı ortaya çıktı.

Kurtlar Vadisi dizisinin neden başlamadığı ortaya çıktı. Yayınlandığı günden bu yana kadar severek izlenen efsane dizi Kurtlar Vadisi, bu sene seyirci karşısına sadece film olarak çıkacak.

Kurtlar Vadisi neden yayınlanmıyor

13 yıllık geçmişiyle artık efsaneleşen dizi Kurtlar Vadisi, yayınlandığı ilk günden bugüne kadar zirveyi kimselere bırakmıyor. Ünlü dizinin başrollerinde, Necati Şaşmaz, Defne Samyeli, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak gibi usta oyuncular yer alıyor. Sevilen dizi, yeni bölümleriyle izleyiciyle buluşmayı beklerken, iddialara göre dizinin yeni bölümleri çekilmeyecek ve sezonu filmle kapatacak.

Efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu için bazı iddilara ortaya atılmış ve dizinin yayın tarihi ile yayın kanalının değişeceği söylenmişti. Ancak 360 TV’de yayınlanan Aramazdan Kalmasın programının yorumcusu Tayyar Işıksaçan bir açıklama yaptı. Işıksaçan yaptığı açıklamada Kurtlar Vadisi dizisinin bu sezon yayınlanmayacağını söyledi.

İşte Kurtlar Vadisi dizisi ile ilgili o açıklama

Tayyar Işıksaçan: “Dün akşam Mehmet Canbolat ile görüştüm ülkenin içinde bulunan durumu ve sinema filmi hazırlığından dolayı Kurtlar Vadisi’ni bu sezon yapmayacaklar. Önümüzdeki ay yada bir sonraki ay film çekimleri için setleri hazır önce filmi çekecekler sonra yeni sezonun çekimlerine başlayacaklar. Bu sezonu bekleyenlere sadece diziyle ilgili üzücü haber verebilirim. Ama film hazırlıkları bitti yakında kamera karşısına geçecekler” dedi.

15 Temmuz darbe girişimi film olacak

Kurtlar Vadisi dizisinin böyle bir karar almasının ardından bir ikinci haber daha geldi. Pana Film, izleyicilerin ısrarlarını dikkate alarak aynı ekiple 15 Temmuz darbe girişimini film yapacaklarını açıkladı.

In this article