Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer arasındaki gerçek yaş farkı ortaya çıktı

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi arasındaki yaş farkı merak ediliyordu. Ünlü isimlerin arasındaki gerçek yaş farkı ortaya çıktı. Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ arasındaki yaş farkı ortaya...

3
3

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi arasındaki yaş farkı merak ediliyordu. Ünlü isimlerin arasındaki gerçek yaş farkı ortaya çıktı.

Başak Dizer ve Kıvanç Tatlıtuğ arasındaki yaş farkı ortaya çıktı

Posta gazetesinin haberine göre, evlendikleri günden bu zamana kadar ilişkileri çok konuşulan ünlü çift için bir süre de yaş farkı haberleri yapılmıştı. Ünlü çift Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer arasındaki yaş farkının 3 olduğu konuşulmuştu. Ortaya yeni atılan iddialara göre, ünlü çift arasındaki yaş farkı 3 değil, 5 olduğu söyleniyor.

Kıvanç Tatlıtuğ kimdir?

Türkiye’nin en ünlü isimlerinden biri olan, televizyon dünyasına mankenlik ile adım atan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un yaşı hep merak ediliyordu. 1983 doğumlu olan ünlü oyuncu Tatlıtuğ, 34 yaşındadır. Best Model of Turkey ve Best Model of the World gibi ünlü yarışmalarda derece elde eden ünlü isim, oyunculuk kariyerine ise Gümüş adlı dizide başlamıştır. Bu dizideki performansı ile dikkat çeken ünlü isim ardından rol aldığı projelerle de adını duyurmuş ve oyunculuğunu kanıtlamıştır.

Başak Dizer kimdir?

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un sevgilisi olarak tanınan ve ardından Tatlıtuğ ile evlenerek mutlu bir birliktelik yaşayan Başak Dizer, Mimar Sinan Üniversitesi Moda bölümü mezunudur. Bir dönemin en ünlü dizilerinden biri olan Aşk-ı Memnu’da stil danışmanlığı yapan ünlü isim Dizer, dizinin başrol oyuncusu Tatlıtuğ’un elbiselerini tasarlamıştır. Londra da Central Saint Martins de moda eğitimi alan ardından Türkiye’de bulunan çok ünlü markalarda tasarımcı olarak çalışan Dizer, Tatlıtuğ ile evlenmesinin ardından adını geniş kitlelere duyurmuştur.

In this article